Det var endelig fredag og sidste kunde. Udskiftning af brusebatteri og montering af Rainshower. På papiret en let opgave, selvom det kunne drille, hvis forskruningerne sad skævt.
Det havde været varmt hele ugen, og surt at man ikke kunne komme på stranden, og i weekenden skulle det pisse ned.
Dorthe, som kunden hed, boede ude på landet i et lille hus nede af en markvej, et dejligt sted så det ud til at være.
Døren blev åbnet, da jeg kørte ind på gårdspladsen og Dorthe stod storsmilende i en let lys sommer kjole.
”Hej, du kommer lige i rette tid. Kaffen er klar og jeg har lige bagt brownies, for du har vel tid til en kop kaffe?”
Kunderne havde altid mere tid, når de havde fået en fast pris, som hun sikkert havde fået på sådan en opgave.
Der var noget hyggeligt landligt over den måde, der var dækket op i køkkenet med rødternet dug og små kopper.
”Jeg har sådan glædet mig til, at du skulle komme, så jeg endelig kunne få den nye bruser, som jeg har drømt om siden jeg smed min mand ud,” kvidrede Dorthe mens hun hældte kaffe op til mig.
Og det var ikke kun køkkenet, der var hyggeligt, Dorthe var også et hyggeligt selskab, og fortalte om alle de planer hun havde med huset. I det hele taget var det den bedste beslutning, hun havde taget da hun smed sin mand ud.
”Er det længe siden?” spurgte jeg forsigtigt og fortrød med det samme. Hvilken ret havde jeg til at spørge ind til kundens privatliv.
Dorthe tog det ikke ilde op, og det virkede som hun var glad for at kunne fortælle om hendes beslutning om at lave op på sit liv.
”Det er 2 måneder siden, men det burde have været for mange år siden.”
”Jan og jeg blev kærester da jeg var 16 og han var 22. Pigerne i klassen var misundelige, og drømte om, at det var dem, Jan kom og hentede efter skole.
Jan var en flot fyr af den slags der gjorde alle pigerne våde i trussen, og da jeg flyttede ind hos ham her i huset, gik snakken om al den sex jeg fik, og hvor meget de drømte om at det var dem. De fleste af dem havde enten ingen eller meget lidt seksuel erfaring.
De skulle bare vide.
Ja, Jan ville have sex med mig hele tiden og alle steder.
Han havde en samling af pornovideoer, og dem så vi ofte. Det var en stor inspirationskilde for Jan, og han ville prøve alt hvad de viste med mig; i sengen, på køkkenbordet, i haven, i skoven, på stranden. Han tog mig i alle huller og alle tænkelige stillinger. Analsex blev det heldigvis kun til en gang, for der satte jeg grænsen. Det havde været for voldsomt.
Der var bare en hage ved det hele, og det var at han var totalt ligeglad med, hvordan jeg havde det. Jeg skulle give ham blowjobs, men da jeg spurgte om han ville slikke mig, som jeg havde set dem gøre i filmene, nægtede han, og sagde at det var ulækkert. Det var ham og hans tilfredsstillelse der var i centrum, og jeg har aldrig fået en orgasme med ham.
Jeg var nok gået fra ham dengang, hvis ikke jeg opdagede, at jeg var gravid 2 dage efter min 17-års fødselsdag. Da jeg fortalte min mor det, insisterede hun på at vi skulle giftes.
Jan var ikke meget for det, og prøvede at få mig til at få en abort, men min mor var stærkest, og vi blev lyngift, inden der var nogen der opdagede min tilstand. 2 måneder senere aborterede jeg. Egentlig var det en lettelse, for jeg var ikke parat til at få barn med Jan, men nu sad jeg i saksen, gift husmor på landet.
Jeg var ung og naiv og fandt mig i Jans luner og umættelige sexbehov. Heldigvis kunne han ikke holde pikken stiv så længe, og der gik et par timer inden han kunne få den op at stå igen.
Efterhånden blev det kun til et par gange om ugen, men samtidig begyndte han at drikke, og blive væk om natten når han havde været i byen. Jeg ved godt han var sammen med andre piger, men så slap jeg jo.
Det værste var ydmygelsen. Min gode veninde Vibeke, nok den eneste jeg havde tilbage, for jeg lukkede mig inde for mig selv, fortalte at Jan havde lagt an på hende, men hun havde afvist ham, hvilket havde gjort ham sur og han havde sagt, at hun sikkert var lige så dårligt et knald, som Dorthe derhjemme.
For 2 måneder siden kom han så fuld hjem, og forlangte at jeg skulle give ham et blowjob. Han stak sin ulækre pik ind i munden på mig. Den smagte af kondom og gammel sperm og da jeg ville spytte den ud, skubbede han mig hen over gulvet og kaldte mig alt mulig grimt.
Det var dråben. Jeg skældte ham ud, og sagde at jeg ville være væk i en uge, og når jeg kom tilbage, skulle han være flyttet.
Jeg var skidenervøs, da jeg kom tilbage, men fuglen var fløjet og han havde endda gjort rent, noget han ellers aldrig gjorde.
Jeg var så lettet og lykkelig så jeg dansede rundt i hele huset. Jeg hentede også god mad og en flaske Champagne i brugsen, det skulle bare fejres!
Hov, undskyld jeg sidder her og belemrer dig med mit triste liv, men jeg har aldrig haft nogen at fortælle det til. Jeg turde ikke fortælle det til Vibeke eller min mor.
Jeg kan se at du ikke har ring på, men har haft det?”
”Ja, vi er også gået fra hinanden, men det var helt udramatisk, vi er stadig gode venner. Vi var vokset fra hinanden ikke så megen gnist i sexlivet, og min kone ville gerne flytte tættere på børn og børnebørn. Så det gjorde hun og hun har fundet en ny kæreste, sød fyr, lige sådan en hun fortjener.”
Jeg skubbede kaffekoppen lidt væk og rejste mig.
Tak for kaffe, jeg må hellere få skiftet din bruser, Dejlige Brownies du bager.”
Badeværelset var lille, men det var tydelig, at det havde fået et feminint touch. Et tørrestativ fyldt med lingeri i den lette blonde stil understregede, at det var en kvinde der boede her.
Udskiftningen var en af de lettere, for tingene passede bare og snart havde jeg pakket mine ting sammen.
”Så er jeg færdig. ” Jeg kiggede ind i stuen til Dorthe.
”Lad mig se.” Dorthes varme smil var ikke til at stå for.
”Hvordan skifter man mellem den store for oven og håndbruseren? ”
Jeg gik ind i brusekabinen og fortalte hvordan hun skulle dreje for at få vand det ene eller det andet sted.
”Lad mig lige prøve” Dorthe trak resolut kjolen over hovedet og stod pludselig helt nøgen foran mig.
Jeg må nok sige at jeg blev overrasket, og kunne ikke lade være med at se på den smukke kvinde, der stod foran mig. Kvindelige former som de er bedst.
”Sådan?” Vandet plaskede ned i hovedet på mig for jeg var for optaget af at beundre den nøgne krop til at være kommet ud af bruseren.
”Ups” Dorthe kæmpede febrilsk med at få slukket for vandet.
”Nej, det går ikke, Du er jo helt gennemblødt, lad mig tage di t-shirt af.”
Før jeg nåede at reagere røg den våde t-shirt over hovedet.
Dorthe lagde sin varme hånd på midt bryst og kørte den over mit behårede bryst. Mine brystvorter fik også et klem og stivnede følsomt.
”Jeg elsker mænd med hård på brystet. Skal jeg ikke jeg også tage dine bukser af, de er jo også våde?”
Dorthe lagde hovedet på skrå og smilet skiftede fra at være varmt til at være frækt.
Hun må have kunnet se svaret på mig, og uden tøven åbnede hun bæltet og bukserne faldt på gulvet under vægten og værktøjet.
Hun holdt under min halvstive pik og aede den med den anden hånd.
”Så tung den er. Kan du lide det?” Dorthe ledte efter svaret i mine øjne, men svaret kom fra pikken, der ikke længere lå tungt i hendes hånd, men nu kunne stå selv.
”Jeg har fundet en side med frække historier på nettet. Sexwriter.dk. Den er super god til at få inspiration fra og som du kan se har jeg været på indkøb.” Hun nikkede over mod tørrestativet.
Et par dildoer røg også i kurven, selvom det var lidt grænseoverskridende at være på den slags indkøb, men pigen gav mig gode råd. Det frækkeste var nu at barbere håret af kussen, det tændte mig helt vildt.
Kan du lide det?”
Min hånd blev ført ned til den nøgne kusse. Blød og varm og glat.
Kysset kom overraskende, grådigt og liderligt. Man kunne ikke andet end gengælde det.
Mit tøj blev skubbet ud af bruseren og Dorthe gik i gang med at sæbe mig ind fra top til tå. Pikken fik måske en grundigere behandling end nødvendigt, men det føltes dejligt.
Jeg mærkede hende krop smyge sig mod min, mens hun brugte mig til at sæbe sig ind. De skønne bryster med de nu hårde knopper pirrede op i håret på mit bryst og pikken klemte sig ind mod den bløde mave.
De glatte kroppe mod hinanden tændte mig helt vildt.
Dorthe vendte sig og skubbede mig op mod vægen med de dejlige runde faste baller, min pik fandt hvile klemt mellem dem.
Mine hænder fandt brysterne og masserede dem med sæben, mens jeg holdt toppene fast mellem fingrene.
Dorthe vidste godt hvordan bruseren skulle bruges, og lod vandet plaske ned over os, mens vi gned sæben af kælende af hinanden.
Dorthe lukkede for vandet og gik på knæ for mig og kyssede mit hårde pikhoved Pikken gav et spjæt selvom man ikke skulle tro, at den kunne blive mere stiv.
Det var en vidunderlig følelse at mærke tungen cirkle på agernet, men alligevel trak jeg hende op.
”Vi er mange mænd, der ikke holder så længe, så skal vi ikke vente lidt med det? Har du et håndklæde?”
Vi tørrede hinanden, nok ikke så grundigt som vi kunne, men når sengen ventede, var tålmodigheden ikke så stor.
Dorthe smed sig på sengen med benene spredte og det nøgne skød åbnede sig indbydende for mig, mens jeg med stiv dolk stod og beundrede det største vidunder vor herre har skabt, nemlig kvinden.
Dorthe var en af ypperste repræsentanter af arten, lange ben, med velskabte lår, runde hofter, faste bryster, med store mørke ringe om de hårde toppe. Et hoved med vidunderlige mandelformede øjne, en smilende fræk mund, en lille diskret næse, det hele omkranset af et bølgende mørkt hård.
Dorthes hænder hvilede på hendes lår.
”Kan du lide hvad du ser?”
Spørgsmålet kom mens hus lod fingrene kælende løbe op mod den indbydende kusse.
En finger blev trukket gennem revnen.
”Jeg tror jeg er klar. ” Den glinsende finger blev holdt op foran mig.
Ja hvorfor vente mere. Jeg gik på knæ og greb om de skønne lår og trak kussen hen foran mit hoved.
Kys blev strøet rundt på det øverste af lårene, mens jeg bevægede mig tættere og tættere på den ventende grotte.
Da jeg trak næsen op gennem den fugtige revne efterfulgt af tungen, mærkede jeg hvordan Dorthe sitrende spændte i hele kroppen.
Jeg lod tungen cirkle om den lille følsomme knop, før jeg gik tilbage og lappede den dejlige juice i mig. Uhm, hvor jeg nyder kusse juice.
Dorthe brummede i liderlig nydelse, mens hun trak mit hoved op og pressede tungen mod den hårde klit.
”Kom med din frække tunge, slik mig over alle bjerge”
Hun havde ikke behøvet at beordre mig til det, for min tunge dansede hen over det følsomme sted, mine læber nuldrede toppen, mens hendes krop bølgede uden for hendes kontrol. De høje støn skabte en musikkulisse til vores nydelse.
Eksplosionen kom overraskende voldsomt og overvældende. Spændt helt op i en bue før rystelserne tog over, lårene pressede sig om mit hoved, deres sitren forplantede sig til mig, den stakåndede stønnen. Rystelserne ville give et Islandsk jordskælv mindreværdskomplekser.
Kæmpende for at genvinde kontrollen trak hun mig op på sengen ved hendes side. Mens hun kyssede mig grådigt, strømmede tårerne ned ad kinderne på hende. Hun puttede sig ind til mig og nu kom rystelserne fra den ukontrollerede hulken, der havde tog over.
”Villldt, villldt, vildere end jeg havde forestillet mig” stønnede hun, mens hun kæmpede for at få kontrollen tilbage.
”Kom med din pik! Lad mig malke din pik så du kommer op til mig i den syvende himmel”
”Nej, jeg er stadig tørstig efter din milde juice”. Jeg trak mig ned til det glatte skød igen og lod tungen lege, mens jeg kælede for kussens indre med en finger. Fugtig, varm, svampet og blød var hun.
Næste orgasme kom næsten med det samme og de følgende som perler på en snor.
”Stop, stop. Jeg kan ikke mere, bad Dorthe.
Jeg løftede hovedet og kiggede op over den svedige krop, hvor de skønne bryster hævede og sænkede sig i den ukontrollable vejrtrækning.
”Lige en mere,” grinede jeg og dykkede ned og bragte hende ud af kontrol endnu en gang.
”Åh, hvor er du fræk, ” Dorthe forsøgte at lyde vred, men små fnis underbygger sjældent vrede.
Jeg lagde mig op til hendes side og kyssede hende varmt.
”Du er skøn og dejlig, jeg er helt vild med at misbruge din varme kusse med min tunge” Mit smil viste at jeg mente det.
”Nu er det min tur til at give dig udløsning.”
”Nej, du skal ikke give mig noget, vi skal nyde hinanden og fælles finde glæden ved hinanden”
Jeg lagde mig på ryggen, med pikken rank pegende mod himlen.
”Rid mig, lad min pik røre dig alle de steder, hvor den giver nydelse. Jeg er sikker på at det også er til min største nydelse.
Dorthe skrævede hen over mig og førte pikken mod kussen. Jeg mærkede den fugtige varme mod spidsen og suget i maven, da hun sank ned over mig.
Skønnnt.
Vi sad lidt stille og smilede til hinanden, mens vi fornemmede vores forening, Så bukkede hun sig ned og kyssede mig grådigt, et langt fugtigt kys. Julelysene var kommet frem i øjnene her i den hede sommer.
Langsomt begyndte kussen at bevæge sig op og ned på min pik, mens den blev kælet for med de glatte, fugtige, bløde kussesider.
Dorthe rettede sig op og lod en finger gnide kælende på hendes klit.
Jeg greb ud efter de dejlige gyngende bryster, kælede, klemte, legede. Fandt en rytme, vi gyngede sammen mens min pik gled ind og ud.
Så stivnede Dorthe igen for så at eksplodere i en ny orgasme. Kussen pulserede om min følsomme pik og tog kontrollen fra mig, mine fødder føltes som de sov, rystelser bølgede gennem min krop, mens jeg pumpede sperm op i den dejlige kusse.
Dorthe faldt sammen over mig, mens hun klemte om min skrumpende pik med hendes grådige kusse.
Leende trillede vi om på sengen, lettede, udmattede, tilfredsstillede.
”Jeg skal have en brownie. Skal du have en med?”
Dorthe hoppede ud af sengen.
Brownies var ikke det eneste vi nød, før jeg tog hjem søndag aften for at hente rent arbejdstøj.
Erotiske noveller skrevet af sofus17