Erotiske historier skabte kontakten (Aldersforskel)
Erotiske noveller skrevet af  Lazze

Udgivet: 11-07-2025 00:01:04 - Gennemsnit: 4,71  Udskriv
Kategori(er): Aldersforskel | Almindelig sex | Oralsex
Antal tegn:41832



Det begyndte med, at jeg af og til læste erotiske fortællinger forskellige steder på nettet. Noget senere begyndte jeg så selv at skrive og lægge dem op.

En dag opdagede jeg, at der stod et lille ettal ud for feltet med samtaler.

Afsenderen var en med et typisk mandenavn og derudover bogstavet “m” i parentes. Jeg kunne se, at det var en, som havde skrevet positive kommentarer under flere af mine historier.

Jeg kikkede på profilen, men der var der slet ingen uddybende informationen

Jeg havde faktisk ikke nået at få åbnet beskeden endnu, så jeg skyndte mig at trykke på den.

*

Hej!

Jeg har læst alle dine historier, og jeg synes de er søde og dejlige. Jeg kan godt lide de emner, du tager op, og du skriver om dem på en pæn måde. Især har det glædet mig at læse de historier, hvor du skriver om aldersforskel, og hvor kvinden er væsentlig ældre end manden.

Jeg synes, at jeg vil skrive det til dig personligt frem for bare en kommentar mere under historierne.

Kærlig hilsen
Vibeke

*

Det var selvfølgelig rart at læse, at nogen brød sig om det, jeg skrev i historierne. Det, der undrede mig, var at beskeden var underskrevet med pigenavnet Vibeke. Profilen signalerede tydeligt med et drengenavn, at den nok tilhørte en herre.

Nu var der jo mange forskellige typer og seksuelle orienteringer, der skrev alt muligt på sådanne sider, men jeg blev alligevel lidt nysgerrig. Jeg valgte så at sende en besked retur.

*

Hej Vibeke

Tak for dine venlige ord om mine historier. Det luner og varmer altid, når man får sådan en rar besked.

Må jeg godt spørge om, hvorfor du underskriver dig med et kvindenavn, når din profil jo ellers peger tydeligt på, at du er en mand?

Kærlig hilsen
Birger

*

Der gik en dag, før jeg fik tjekket siderne igen. Der lå en ny besked fra Vibeke.

*

Hej Birger

Ja, undskyld at jeg skabte lidt forvirring.

Jeg lavede først en almindelig profil som kvinde, men jeg blev næsten overfaldet af mænd, der ville i kontakt med mig, og som sendte mig billeder af deres organ. Jeg havde egentlig bare oprettet profilen for at kunne kommentere og give karakterer.

Jeg havde ingen ide om, at en side på nettet med erotiske fortællinger blev betragtet som et datingsted.

Så jeg lavede bare et nyt brugernavn, og lod som om, at jeg var en mand.

Kærlig hilsen
Vibeke

*

Jeg takkede hende for svaret, og det var da også tidligere gået op for mig, at siden med historier hovedsageligt var besøgt af mænd, som for manges vedkommende var sultne på andet end bare historier.

Det, der undrede mig mest, var nok, at så mange brunstige hanhunde kunne flokkes her. Når man ikke så ret mange kvinder på siderne, så var det sikkert fordi man kunne læse historierne anonymt, hvis man ikke ville kommentere dem. En kvinde på jagt efter en ældre herre kunne da vist ellers vælge og vrage mellem alle de trængende mænd.

Måske kom mændene alligevel på grund af historierne. Som datingside kunne man da vist nemt finde andre steder, hvor man noget nemmere ville kunne finde en kvinde, hvis det var det, der var formålet. På siden var det 95 % af læserne sikkert mænd, og der kunne måske også skjule sig et par mænd i nogle af kvindeprofilerne.

Jeg skrev så tilbage, for jeg forstod måske i grunden godt, hvorfor hun gerne ville skjule sig.

*

Hej Vibeke

Tak fordi du fortalte mig, hvordan det hang sammen. Jeg skal nok lade være med at sende billeder og andet uønsket til dig.

Kærlig hilsen
Birger

*

I grunden havde jeg ikke forventet, at Vibeke ville skrive mere, men så kom der alligevel en besked mere.

*

Hej Birger

Du skriver så smukt i dine historier om unge mænd, der bliver tiltrukket af kvinder, der er ret meget ældre end dem selv.

Er det fantasi, eller har du selv oplevet det?

Kærlig hilsen
Vibeke

*

Når hun nu afsluttede vores ordveksling med et spørgsmål, så ville jeg da også lige besvare det.

*

Hej Vibeke

Mine første seksuelle oplevelser var alle med modne kvinder, og senere har jeg ubevidst tændt på, at kvinder, der mange gange var ret meget ældre end mig selv, viste deres interesse for mig.

Når jeg så kunne føle, at de ville have min krop, så gjorde det mig så bare vanvittig opstemt og liderlig.

Måske er det nogle mærkelige lyster jeg har, men jeg kan læse, at der er andre fyre, som også drages af de voksne kvinder.

Så det er langt fra kun fantasi.

Kærlig hilsen
Birger

*

Nu følte jeg, at jeg havde forklaret mig nok.

Så kom der alligevel en ny besked fra Vibeke.

*

Hej Birger

Nu ved jeg ikke, hvor gammel du er, men jeg er helt sikker på, at du er meget yngre end mig.

Vil du alligevel have lyst til at møde mig diskret på en cafe? Måske skal vi bare drikke kaffe eller te sammen, eller måske har vi en fælles interesse. Så kan vi jo aftale, om vi måske skal mødes igen, eller vi bare skal sige, at vi gav det en chance.

Selv om jeg er vild med unge fyre, så kan det jo godt være, at du synes, at jeg er for gammel til at du har lyst til at have sex med mig. Men jeg tror vi har en god kemi.

Kærlig hilsen
Vibeke

*

Uden at tænke nærmere over det svarede jeg hende så, at det ville jeg da gerne.

Hun var fra København, men hun havde boet i Odense det seneste halve år.

Hun spurgte lidt om mit udseende og alder, og jeg svarede, som det var, at jeg var en helt almindelig fyr på 26 år. Jeg spurgte, hvem jeg skulle kigge efter på cafeen.

Samme dag kom der så nogle vedhæftede billeder. På det første billede havde hun et par ret store solbriller på. Hendes hår så ud til at være ret lyst og langt. Hendes pande var holdt fri af håret, og hun efterlod et udtryk noget eksklusivt.

På det andet billede havde hun opsat hår. Man så hende fra ryggen, og hun havde tilsyneladende taget det med sin mobil i et spejl. En pæn ryg med en smal talje og brede hofter, som delvist var dækket af et par små, sorte trusser.

Det sidste billede viste et sammenfoldet håndklæde, en dåse barberskum og en skraber. Motivet skulle måske sende et signal til mig om, hvad hun var på vej til at bruge.

Det, der kom mest bag på mig, var nok, at hun skrev, at hun var 58 år. Så gammel en dame havde jeg alligevel aldrig datet tidligere. Jeg kom faktisk til at tvivle på, om jeg overhovedet ville kunne tænde på en kvinde så højt oppe i årene.

På hendes billeder kunne man jo også tydeligt se, at hun langt fra var ung, men hendes modne og meget kvindelige udstråling tiltrak mig alligevel på en pikant måde. Jeg blev ligesom lokket af synet af hendes halvnøgne krop.

Jeg blev måske lidt usikker på, hvad jeg havde vovet mig ud i, men jeg slog det hen. Nu var vi kommet så langt i vores dialog, at det ville være pinligt, hvis jeg bare stoppede nu. Jeg måtte møde op, drikke en kop kaffe og sige tak for snakken.

Jeg var nok bare revet med af alle hendes pæne og søde ord.

Pludselig var det så dagen, hvor jeg skulle til Odense. Jeg følte mig pirret og en smule usikker, men jeg prøvede at berolige mig selv med, at det var overstået efter en halv time på en cafe.

Jeg fandt stedet i en af byens gågader og trådte ind af døren.

Der var ikke så mange mennesker på dette tidspunkt, og jeg fik øje på en lille dame med lyst hår, der var sat op med et stort spænde i nakken.

Vi fik øjenkontakt, og hun smilte til mig.

“Hej Birger”, sagde hun så bare med en stemme, så jeg ikke var i tvivl om, at hun var fra København og ikke Odense, hvor vi var.

“Hej Vibeke”, svarede jeg.

Hun rejste sig og stak begge arme frem mod mig. Vi krammede hinanden i et varmt knus, og jeg fornemmede svagt duften af en feminin parfume. I grunden var det mærkeligt at kramme en dame så tæt og kærligt, når man aldrig havde mødt hende tidligere.

Jeg satte mig på stolen over for hende, og hun spurgte mig, om jeg foretrak te eller kaffe. Hun sad allerede med en stor kop te, så jeg bestilte det samme.

Hun havde nogle ret store briller på, og jeg kunne alligevel ikke undgå at se, at hun havde markeret sine øjne med kraftig sort makeup.

I grunden var hun nydelig, og kun hendes ansigtsrynker afslørede, hvor gammel hun faktisk var. Det føltes lidt underligt, at jeg var taget til Odense for at møde en dame, der var så meget ældre end mig, men hun havde fristet mig til det, og jeg kunne jo nå at sige fra.

Hendes kjole havde store mønstre i stærke farver, og umiddelbart tænkte jeg, at hun måske nok var lidt modig, at klæde sig i så spraglet tøj. Kjolen sad tæt på hendes lille krop, og måske fremhævede den ganske meget hendes barm.

Hun havde ikke store bryster, men de dannede nogle flotte buler af kvindelig facon i kjolens blanke stof. Der var noget uimodståeligt og fristende over hendes udseende.

Hun var faktisk ret lækker at kigge på, og der var noget over hendes krop, der tændte mig. Jeg oplevede en tiltrækning, og jeg følte mig lidt lokket og fristet.

De korte og luftige ærmer dækkede hendes skuldre og kun lidt af hendes overarm, men alligevel skimtede jeg ikke den mindste smule løs hud på hendes arm.

Hun var ikke nogen ung pige, men hun var en kvinde, der forstod at friste mig.

Tjeneren kom med te til mig, og jeg følte i grunden, at det var ret uskyldigt at sidde her og drikke te. I mange andre tilsvarende situationer ville man have drukket noget med alkohol i. Det var ikke fordi, jeg syntes, at jeg manglede det, for jeg følte mig faktisk lidt beruset af hele situationen.

Vi havde ikke sagt så mange ord endnu, og jeg syntes nok, at jeg havde brug for at bryde stilheden.

“Det er en utrolig flot kjole, du har på”, røg det pludselig ud af mig.

Hendes ansigt forandrede sig fra et måske næsten helt genert og usikkert smil til et stort og varmt smil.

“Tak fordi du bemærker den, for jeg har faktisk taget den på, fordi jeg skulle træffe dig”, sagde hun så sødt.

Jeg kunne ikke undgå at gengælde hendes varme smil.

“I dine noveller skriver du ofte om kvinder, der er i kjole, og du nævner ofte farverne på kvindernes tøj, og jeg tror du holder af stærke farver”, fortsatte hun.

De små erotiske historier, vi begge følte trang til, var måske det, der var vores fællesnævner.

“Du skriver også ofte om kvinder i stiletter, så jeg var ude at finde et par højhælede i går, men jeg skal øve mig lidt mere i at gå i dem”.

Hun strakte det ene ben, så jeg kunne se hendes nye, sorte stiletter, hvor undersiden var rød som en stærk kontrastfarve. Jeg kunne heller ikke undgå at se, at hendes ben var i et par tynde, mørkebrune nylonstrømper.

“Har du selv skrevet små fortællinger?”, spurgte jeg hende så.

Hun var nok faktisk en ret spændende og lækker kvinde, selvom hun var oppe i årene. Hun kunne sikkert sagtens rumme nogle gode historier.

“Jeg har prøvet at skrive, men jeg er ikke helt tilfreds med resultatet endnu”, svarede hun.

Selv om vi i grunden bare sad her og talte om relativt uskyldige emner, så mærkede jeg langsomt, at vi vist begge havde det dejligt med hinandens selskab.

Vi havde drukket vores te, og vi var nået til det punkt, hvor vi nok måtte afgøre, om vi bare skulle sige, at det var det, eller om vi skulle aftale noget mere.

“Har du lyst, at vi tager hjem til mig?”, brød hun så isen.

Hun kiggede på mig, som hun var meget i tvivl om, hvordan jeg ville reagere.

Selvfølgelig var hun alt for gammel til mig, men jeg var kommet dertil, hvor min krop bare higede efter at følge med hende hjem.

“Det vil jeg da rigtig gerne, for jeg synes ikke, at vi bare kan slutte her”, svarede jeg.

Hun lyste igen op i et stort smil. Det var som om, at hun så noget yngre ud, hver gang hun smilte.

“Nu har jeg jo læst alle de små noveller, du har skrevet, og nu har vi lige mødt hinanden, så jeg føler mig tryg og klar til at invitere dig hjem”, sagde hun med en sød stemme.

Det kunne godt være, at jeg havde afsløret ret meget om mig selv, ved at skrive små historier, og at hun dermed havde en god fornemmelse for, hvem jeg var og hvordan jeg var, men jeg syntes jo ikke rigtigt, at jeg kendte hende særlig godt. Alligevel var jeg tiltrukket og lokket til at gå med hende.

“Vi skal bare lige de få hundrede meter hen til letbanen og et par stop med den”, forklarede hun.

Det var måske ikke længere, end vi kunne gå, tænkte jeg først, men da hun rejste sig og tog en lille hvid trøje på, så jeg igen, hvor høje hendes hæle var.

Hun forsøgte tydeligvis at gå pænt i stiletterne, men jeg fornemmede også, at det vist var ret nyt for hende, og at det nok ikke ligefrem var noget hun plejede at gøre.

Jeg tog hende så i hånden, for at sikre hende lidt, og jeg mærkede, at hun virkede tilfreds med det og knugede min hånd.

Vi ventede i kort tid, før den halvtomme sporvogn trillede frem til os. Vi satte os ind i på et dobbeltsæde, og hurtigt mærkede jeg at hun tog min hånd og lod vores fingre flette sammen

Det var som om at vores hænder passede godt sammen. De var glade for at holde varmt om hinanden, men vore fingre kunne slet ikke holde sig i ro. De flettede sig og legede med hinanden. De kildede dejligt af forventning og pirring.

Snart var vi henne ved hendes opgang, og hun låste os ind og lukkede døren bag os.

Hun nåede lige at tage brillerne og den lille hvide trøje af, før vi omfavne hinanden i et tæt knus. Jeg krammede hende og mærkede hende bh gennem kjolens tynde stof. Hun havde et solidt greb om mig, som om hun ville holde mig fast .

Vi havde lige mødt hinanden for en time siden, og nu stod vi her tæt omslynget som et par, der havde været sammen i mange år. Men det var dejligt og spændende, og jeg mærkede, hvordan min krop havde lysten til meget mere.

Vores omfavnelse endte snart i et varmt kys, som ikke rigtigt ville slutte igen. Det var som, at vi havde sparet op til det, næsten lige siden vi mødtes. Det var bare så dejligt og inderligt, kærligt og lokkende.

Hun holdt mig fast om mine skuldre, og mine hænder bevægede sig langsomt ned over hendes ryg, hvor de til sidst nåede ned til hendes numse. Det var som, at hun ikke havde det mindste mod at mine hænder gled undersøgende rundt på hendes krop.

“Hvor er du fræk sådan at friste en gammel kone som mig”, fniste hun.

Vi kyssede igen, og det blev mere og mere vådt og varmt. Hun havde på en dejlig måde fristet mig til, at vi skulle gå længere endnu.

“Jeg kan ikke drømme om at gøre den mindste modstand, når du nu forfører mig”, sagde hun stille.

Det var som, at hun fik det hele vendt om, for hun var vist ikke helt uskyldig i både at friste og forføre. Men der hvor vi var nået til, der var jeg vist med på det hele.

Døren til hendes soveværelse stod åben, og jeg kunne se en dobbeltseng. Der var ingen dyner i den, men udelukkende et stramt lagen og en enkelt hovedpude. De manglende dyner var ligesom et signal om, at sengen ikke lige skulle bruges til at sove i, men til varm erotik.

Stemningen var faktisk ved at være ret lummer, og Vibekes øjne lyste af liderlighed.

Først ville jeg dog lige en tur på badeværelset. Det var som, at teen allerede var rendt igennem, og jeg tjekkede lige, at jeg var nogenlunde pæn og ren.

Da jeg forlod badeværelset så jeg, at Vibeke nu var i en lyserød badekåbe. Måske havde hun lagt kjolen, men hun havde i alle fald de mørkebrune nylonstrømper på endnu.

Hun havde fjernet hårspændet, der havde holdt sammen på hendes hår. Hendes lysblonde hår var nu udslået og nåede ned til midt på hendes ryg.

“Du har fjernet spændet i dit hår”, røg det ud mig.

Hun skubbede med et par elegante bevægelser håret bagud, så det samlede sig bag hendes skuldre.

“Jeg har en veninde, der siger, at unge mænd foretrækker, at deres elskerinder har langt og udslået hår”, fniste hun.

Måske havde hun ret. Mange af mine kammerater foretrak kvinder med langt hår.

Måske var jeg mærkelig på det område, for jeg kunne sagtens tænde på en kvinde med ret kort hår. Det kunne faktisk godt være både friskt og frækt.

“Jeg kan mærke, at det sætte godt gang i dine hormoner”, fniste hun

Hun sendte mig et frækt smil, og så åbnede hun langsomt badekåben ud til hver side.

Nu så jeg, at hun var i en lille, rød og ret kort natkjole. Hendes bryster dannede lidt facon i det tynde stof, der var holdt oppe af et par smalle skulderstropper, der sad tæt foran.

“Nåh, var det noget du kunne bruge?”, spurgte hun kælent.

Forneden sluttede natkjolens blanke stof i en bred blondekant, der bortset fra nogle få centimeter bar lår nåede næsten helt ned til hendes brune selvsiddende nylonstrømper.

“Du ser dejlig og fristende lækker ud”, udbrød jeg spontant.

Hun smilte og lod badekåben glide helt af.

“Tak Skat og jeg har da også taget den på for din skyld, og jeg håbede på, at du måske ville blive lidt kælen, når du så mig klædt på til lidt fræk erotik”, svarede hun med en lummer stemme.

Det var sådan lidt underligt, at vi havde kendt hinanden i kort tid, og nu kaldte hun mig allerede for Skat.

“Du har flere gange skrevet om modne damer i satin og blonder, og jeg fornemmer, at sådan lidt pikant damelingerie pirrer dig lidt, når du ser det på en kvindekrop”, hviskede hun stille.

Hun havde jo fuldstændig ret. Hun havde læst og gennemskuet mig. Det var som om, at hun kendte mig bedre, end jeg havde troet. Hun havde virkelig suget til sig af alt, hvad jeg havde skrevet om mine lyster.

Vi omfavnede hinanden og krammede begærligt, inden vi igen kyssede våde tungekys.

Hendes natkjole føltes ufattelig blød og lækker at røre ved. Mine hænder kredsede bare rundt på det tynde, glatte stof, og hun nød det tydeligvis.

“Jeg havde det godt på fornemmelsen, at du ville kunne nyde, hvis jeg var i lidt pikant silkelingerie, så jeg måtte i gang med strygejernet her i formiddag, så den kunne være helt glat og blank”, forklarede hun sødt.

Jeg kunne slet ikke få mine fingre væk fra den røde silke, som så smukt smøg sig om hendes krop. Det var som, at det tynde blanke stof gjorde hendes krop endnu mere lækker og lokkende.

“Jeg synes selv, at den her røde farve er mindst lige så fræk, som hvis jeg havde valgt en sort, og da jeg før jul så den her, så vidste jeg med det samme, at den en dag ville bringe mig lykke”, sagde hun kælent.

Mens jeg kærtegnede og nussede hendes krop, så listede hun sig til at befri mig for min skjorte og åbne mine bukser. Hun gjorde det så umærkeligt, at jeg næsten ikke opdagede det.

Vi kyssede igen, og snart stod jeg i underbukser og ikke andet. Hendes natkjole kildede min nøgne overkrop på en pikant og ophidsende måde. Det var som, at hun havde helt styr over, hvordan jeg lod mig rive med.

Ikke bare den raffinere, røde silke pirrede mig. Det gjorde hendes bare hud også alle de steder hvor den lille natkjole slet ikke dækkede eller skjulte noget. Jeg blev langsomt draget mere og mere ind i hendes erotiske forventninger.

Jeg mærkede, hvordan blodet brusede rundt i min krop af bare opstemthed. Det var som om, at jeg bare blev mere og mere påvirket af stemningen. Det var som en beruselse, selv om vi ikke havde drukket noget stærkere end te.

Vibeke havde selvfølgelig med det samme set, hvordan en fin bule pressede sig på i mine underbuksers stof. Hele stemningen var gået lige ned i min stang, som var ved at blive godt stiv.

“Uh, her vist noget, jeg skal kigge nærmere på”, sagde hun stille med en kælen stemme.

Hun havde da også hurtigt sine fingerspidser placeret på stedet, inden hun nemt fik skubbet underbukserne ned, så min kæp vippede frem og stod stiv og rank. Det var en erfaren kvindes sikre hænder, som langsomt klædte mig af.

“Åh, hvor dejligt at se, hvordan din pik rejser sig frækt for en gammel kone som mig”, fniste hun kådt.

Hele stemningen og den måde, hvordan jeg oplevede, at hun gjorde sig lækker på, var alt sammen med til at hormonerne bankede rundt i min krop. Det var umuligt for mig at skjule, hvordan min stive stod der hård som jern og pegede skråt op i luften.

“Kom Skat, nu går vi ind i soveværelset og leger de frække lege”, lød det lummert fra hende.

Vi fulgtes tæt de få meter hen til sengen, hvor vi lagde os tæt omslynget.

Det føltes skønt at kramme og nusse hendes krop, og jeg kunne slet ikke lade være med at ae hende blidt gennem den lækre silke. Hun så bestemt også ud til at nyde det.

“Ja, så fik den gamle heks alligevel gejlet dig op og fik trukket tøjet af dig, og jeg bliver bare så liderlig, når jeg ser og mærker, hvordan din pik står stiv og stritter”, fniste hun lummert.

Hendes natkjole var efterhånden gledet lidt op, og jeg opdagede først nu, at hun slet ikke havde trusser på. Jeg kælede og krammede hendes bare numse.

Blondekanten var snart så langt oppe, at jeg kunne se, at hun var helt glat på missen.

“Jeg nåede ikke at stryge silketrusserne, men de skulle vel også ret hurtigt af, så du kan se, at jeg har barberet mig for din skyld, for jeg har læst flere af dine historier, hvor kvinderne er glatbarberede”, hviskede hun kælent.

Det kunne godt være, at hun måske var lidt for gammel som udgangspunkt, men hvad hun ikke havde i ungdom, det kompenserede hun flot for med lækkert silkelingeri, glatbarberet mis, og ikke mindst en liderlighed og fræk charme.

Hun pillede ved min diller og kælede pirrende for den. Inden længe stod den igen hård og jernstiv af hendes berøringer. Jeg mærkede ilinger og gav mig små gys.

“Det gør mig kåd at se, at opleve din piks rejsning”, fniste hun lummert.

Jeg kælede for hendes overkrop gennem den røde silke, og blondekanten var efterhånden gledet helt op til hendes navle.

Mine fingre skubbede det bløde stof lidt længere op, men i stedet for at trække natkjolen helt af hende, så tænkte jeg, at jeg ville nyde hende lidt endnu i den flotte røde farve.

Jeg lod mine ene hånd kærtegne hendes baller og lår, da jeg mærkede en kraftig blondekant på benet.

“Du har nylonstrømperne på endnu”, bemærkede jeg.

Hun smilte frækt og fristende.

“Du har flere gange skrevet om par, der har sex, og hvor hun beholder strømperne på, og jeg tror du tænder lidt på det”, fniste hun sødt.

Jeg nød virkelig den måde, hun havde suget alt ud af mine små historier, og nu ville glæde mig med det. Det var som om, at hun kendte mig næsten alt for godt.

“Jeg var lidt i tvivl, da jeg skulle vælge strømperne, og jeg ville først vælge et par sorte, fordi jeg synes de ser godt ud på mine ben, men så opdage jeg den her farve, som kaldes mocca, og jeg syntes, at de passede bedre til min kjole, og at de var lidt frækkere end et almindeligt par i beige”, forklarede hun.

Det påvirkede mig utrolig meget, hvordan hun bare ville gøre alt det for at gøre sig lækker og indbydende. Hun var nærmest helt besat af at friste og lokke.

“Du er bare så skøn og lækker”, hviskede jeg til hende.

Hun gav mig et kys på min brystkasse, og når jeg ikke direkte så hendes ansigt, så var det som om vi var næsten jævnaldrende.

“Jeg var så spændt på, hvordan du ville reagere på at møde en kone som mig, der er så meget ældre end dig, men nu glæder jeg mig bare over, at du ligger her med stiv pik og tilsyneladende ikke kan skjule, at du tænder lidt på mig”, sagde hun i en kærlig tone.

Jeg følte det i grunden lidt mærkeligt, at jeg lå her med en ældre dame, og at jeg så alligevel bare blev mere og mere opstemt. Det var dejligt, men også pirrende og frækt. Jeg skulle nok bare forsøge at glemme, hvor gammel hun var.

“Nu skal vi bare give hinanden et rigtig langt og følsomt forspil, hvor vi skal tage os god tid til at kæle og være kærlige”, sagde hun stille.

Vi kyssede, og vi var to i en isoleret boble af varm elskov.

Hendes natkjole var efterhånden gledet helt op til hendes bryster, og hun trak den helt af.

“Du kan lige så godt se mine små bryster med det samme”, sagde hun lidt bortforklarende.

Hun havde et par små fine buler, men til gengæld var hendes brystvorter helt mørke og strittede næsten provokerende.

“Jeg synes du ser vidunderlig ud, og jeg er slet ikke typen, der tænder på enorme bryster”, forklarede jeg.

Jeg beundrede, at hendes bryster ikke hang tungt eller var slappe, som man nok kunne forvente af en kvinde i hendes alder. Hendes krop var på mange måder umådelig tiltrækkende.

“Nu, hvor jeg skulle møde dig i dag, så havde jeg lyst til at de skulle strutte lidt flot i kjolen, så jeg var nødt til at tage en bh på med lidt fyld og løft, men normalt går jeg faktisk helst uden”, forklarede hun med lav stemme.

Jeg kyssede hendes bryster og pillede forsigtigt ved de mørke brystvorter. Langsomt mærkede jeg, hvordan vorterne blev faste og hårde, og der kom nogle svage lyde af hendes små suk og støn. Det var som, at jeg havde ramt noget rigtigt.

“Det kilder og snurrer helt ned i fissen", fniste hun.

Så mærkede jeg hendes fingre på min stang. Det kildede dejligt. Det var som, at hun lige præcist vidste, hvad der påvirkede mig mest.

Mens den igen blev godt stiv, skubbede hun forhuden væk, før hun bøjede sig ned og begyndte at slikke på spidsen.

Det mærkedes vildt lækkert, og følelsen blev kun understreget af hendes små suttelyde.

Hun gav sig god tid til at pirre hver lille detalje på min stive, som bare strittede mere og mere hårdt.

Jeg mærkede langsomt, at jeg ikke ville kunne klare denne dejlige behandling ret meget længere, hvis jeg da ikke skulle komme allerede. Det var som, at hun registrerede, at jeg var på grænsen.

“Nåh, Skat, var det dejligt, at jeg lige slikkede lidt på den?”, spurgte hun i en fræk tone.

Hun vidste vist udmærket, hvordan hendes læber havde pirret mig ret så meget. Hendes lange hår kildede mig, og var over det hele.

“Åh, det er bare så godt”, var det eneste, jeg lige kunne sige.

Hun tirrede lige undersiden af min stang med sine fingerspidser, inden hun slap den.

“Det gør mig vildt liderlig, at din pik står så flot og stiv, Skat, men den glæder sig måske til at skulle stikkes ind i min kusse og glide frem og tilbage, når vi har pirret hinanden i et langt og liderligt forspil”, sagde hun med en lummer stemme.

At hun havde suttet og slikket min stive, det gjorde den bestemt kun endnu mere hård og rejst.

“Så Skat, nu skal du ned og nyde at jeg er glatbarberet”, fniste hun.

Jeg vidste jo udmærket, hvad hun mente med de ord, og jeg ville jo også gerne bruge både læber og tunge i hendes glatragede mis.

Vi byttede plads, så hun lagde sig på puden, hvorefter hun langsomt spredte lårene og så glad ud.

“Ja Skat, du slipper ikke for at slikke fisse på den gamle kælling”, smålo hun.

Jeg lænede mig frem og kyssede hende rundt på hendes nøgne venusbjerg, hvorefter jeg slikkede hende på indersiden af hendes lår, og langsomt nærmede jeg mig hendes blotlagte kønslæber.

Efterhånden, som jeg nærmede mig godteposen, kunne jeg høre, hvordan hun sukkede dybt og nød det.

“Åh, det er lige sådan en fræk tunge, der gør mig liderlig”, stønnede hun.

Jeg mærkede, hvordan hun blidt lod sine fingerspidser nusse mig i min hovedbund, og jeg fornemmede, at det var som om hun for enhver pris ville beholde mit hoved godt plantet i sit nybarberede skød.

Da jeg så mærkede, at hun allerede var godt åben og temmelig våd, så slikkede jeg forsigtigt helt op til hendes klit, som allerede var tittet frem, og den virkede længere og mere spids, end jeg sådan lige huskede det fra andre kvinder.

“Ja, ja, ja, for det er bare så dejligt”, sukkede hun.

Hendes kilder tog villigt imod min tunges blide arbejde, og nu hørte jeg, hvordan hun begyndte at stønne, og hun nærmede sig helt sikkert en form for nydelse.

“Stop Skat, jeg bliver nødt til at mærke din pik i mig nu”, hviskede hun liderligt.

Jeg lagde mig op med mit hoved på puden ved siden af hende. Vidunderlige følelser fyldte min krop mere og mere.

“Jeg skal lige lande igen, så skal jeg vist op og ride på din pik”, stønnede hun.

Hun tog om min diller igen og rykkede og pillede ved den, og den blev selvfølgelig påvirket af det og måtte med det det samme op at stå igen.

“Ja Skat, så er den vist ved at være godt stiv igen”, fniste hun.

Hun løftede sig op fra puden og kravlede ned på mine lår. Efter et par ekstra klem på min stive, kravlede hun lidt frem og lod spidsen vippe lige foran indgangen til den våde grotte.

“Den er bare så flot og fræk, når forhuden slet ikke rækker længere, og det bare pikhoved står her og er som skabt til at glide ind i min saftige kusse”, hviskede hun med en kælen stemme.

Så sænkede hun sig langsomt ned, så spidsen stille og roligt smuttede ind mellem hendes glinsende kønslæber. Det var en helt fantastisk følelse at mærke, at den endelig var på vej ind.

Jeg mærkede efterhånden varmen og fugtigheden i hendes åbning, for hver gang hun gled frem og tilbage, mens hun sendte mig et smil.

“Du har så ofte skrevet om kvinder, der ridder deres elsker, og nu er det altså mig, der har fornøjelsen”, sagde hun stille.

Jeg nød synet af den nøgne kvindekrop, og hendes glatbarberede skød, hvor det var tydeligt, hvordan min stive gled ind og ud. De fleste unge piger var nok barberede, men på en moden kvinde på Vibekes alder, der virkede det endnu mere pikant og spændende, fordi det måske ikke var sådan bare at forvente.

Mine hænder havde skiftevis været på hendes hofter, rundt på hendes nylonstrømper og under hendes baller, inden jeg flyttede dem op på hendes bryster, som jeg kunne omfavne og kærtegne.

“Ja Skat, tag den gamle hejre godt på patterne, for du slipper ikke for at hun knepper dig godt grundigt igennem", fniste hun lummert.

Hendes lyse hår svingede rundt i luften, og hun red mig mere og mere vildt og voldsomt. Det var som om at hun var grebet af en trang til bare at give den gas og lade sig rive med.

Det var helt sikkert ikke første gang, at hun sad sådan med spredte lår og lod sin krop glide op og ned på en stiv pik, men lige nu var det min hun red og gled frem og tilbage på, og det var bare så skønt

Det var absolut min foretrukne stilling, at jeg kunne ligge her på ryggen med frit udsyn til den kvinde, som jeg havde den udsøgte fornøjelse af at kunne dele den fælles nydelse med. Der var noget ultimativt over samleje i denne position. Jeg nød det vildt meget, og hun virkede bestemt også til at glæde sig over legen.

Jeg var kommet dertil, hvor jeg nok ville kunne holde længe endnu, selvom det pirrede mig enorm, og jeg selvfølgelig også var ved at være ret påvirket af at mærke, hvordan hendes skede klemte dejligt om min stive.

Vibeke havde efterhånden sat tempoet lidt ned, og hun havde også siddet her på mig og gledet op og ned af min stang i lang tid.

“Nå Skat, er vi ved at være varmet godt op begge to?”, sagde hun så lettere forpustet.

Hun betragtede det åbenbart kun som opvarmning, selvom vi begge nok nærmede os tidspunktet, hvor vi sikkert var tæt på orgasme.

Ingen af os havde dog nået at komme, så det var lidt ærgerligt, at hun stoppede. Men hun betragte det åbenbart kun som optakt. Jeg var nok bare spændt på, hvad det næste måtte blive.

“Jeg tror, at du skal på knæ og albuer, så du lige kan kneppe mig godt igennem til sidst”, sagde hun i en liderlig tone.

Hun var tydeligvis klar til at få lidt mere, og jeg var klar til at give hende det hele. Vi var slet ikke parat til at stoppe foreløbigt, og vi manglede jo også den befriende udløsning.

Hun lænede sig frem, og vi krammede hinanden tæt, inden vi rullede rundt, så jeg lå øverst.

“Nu vil jeg sprede mine ben lidt ekstra meget for dig, Skat, så du for alvor kan vise mig, om du tænder på mig”, fniste hun.

Jeg rejste mig så meget op, at jeg sad på knæ, og hun lagde et ben på hver side af mine hofter. Så løftede hun sine ben højt op, og jeg greb om dem og nussede dem gennem de tynde, brune nylonstrømper.

Hun tog fat i min stang, som havde tabt lidt af rejsningen, efter at den var kommet ud af hendes våde og varme åbning, men med hendes sikre og erfarne fingre, så var det hurtigt godt oppe at stå igen.

Så slap hun mig og strakte arme op mod mit ansigt.

“Kom, nu skal du på mig og give mig den helt store omgang”, sagde hun i en lummer tone.

Jeg bøjede mig ned og lagde mig med strakte arme, mens hun listede min stive ind i hendes ventende åbning. Følelsen af at den igen var i hendes våde revne var inderlig og dejlig, selvom vi jo allerede havde fået en god omgang.

“Så du, kom nu bare ned på albuerne, så du kan mase og klemme mig godt, mens du giver mig frem og tilbage”, kom det kækt fra hende.

Så lå vi ellers tæt sammen igen, mens jeg stangede ind og ud af hendes grotte, som strammede mere og mere sammen om mit spyd.

“Åh, hvor er du fræk Skat, bare sådan at springe på mig og gennempule mig”, stønnede hun.

Det lød måske lidt overdrevet, når man tænker på, at det var hende, som gerne ville ligge nederst. Det forhindrede mig dog ikke i selv i denne lidt traditionelle stilling at nyde hendes kusse kramme tæt og stramt om min stive.

“Åh Skat, det er bare så godt, og bliv ved, så jeg kan mærke, at du kan lide mig”, stønnede hun.

Det snurrede og summede i min kæp, som efterhånden var blevet godt påvirket af hele situationen. Jeg måtte variere lidt på, hvordan jeg bevægede mig. Det skulle gerne vare længe endnu.

“Mer, mer, mer”, sukkede hun.

Vi kom begge til at smile af, at mens vores kroppe gned sig blødt mod hinanden, skabte det nogle små lyde af sammenklemt luft, som mindede om en løssluppen prut.

“Åh, åh åh”, stønnede hun.

Jeg løftede mig en anelse, så jeg bedre kunne lade mine hofter rotere lidt mere. Hun var tydeligvis ret påvirket af vores kopulering.

“Hvis du bliver ved med at kneppe mig ret meget længere, så ender det med, at jeg får orgasme", sagde hun og hev efter vejret.

Det lød næsten som om, at hun frygtede for at hun skulle komme til udløsning.

Jeg prøvede, om jeg kunne massere hende ekstra godt, når jeg havde stødt helt i bund.

Så mærkede jeg, hvordan hendes skede nærmest krampede sig om min stang, og hun rystede og sukkede og stønnede.

Hun kom i et skrig, og et langt og saligt "Åååh", og jeg var ikke i tvivl om, at hun var kommet helt ud at flyve i orgasmens forløsning.

Det var som, at hendes krop slet ikke kunne holde igen, men den blev bare ved med at ryste og dirre, mens hun klynkede og kom med små skrig.

Det føltes som om, at hele hendes krop var i en hel krampetilstand, inden hun langsomt lod udløsningen klinge af.

Den måde hun havde klemt min stang på, gjorde det svært for mig at udskyde min egen udløsning ret meget længere, og pludselig var der ingen vej tilbage. Jeg ville uvilkårligt sprøjte om få sekunder.

“Jeg kommer”, fik jeg lige fremstammet i sekunder af åndenød og ophidselse.

Hun var sikkert helt bevidst om det, da jeg mærkede nogle kraftige klem om min kæp, hvorefter spermen snart ville pumpe ud for hvert stød jeg satte i.

Det var hendes vilde orgasme, der havde sat en kædereaktion i gang. Det gøs i min krop, når jeg mærkede, hvordan det nu bare sprøjtede ud af mig.

Hun tog et fast greb i mine baller, så jeg ikke lige kunne trække mig ud, og jeg mærkede, hvordan jeg kom dybt inde i hende, og det hele var sluttet i en sejlende våd afgang.

“Ja Skat, bliv ved, for jeg skal have al din saft”, klynkede hun.

Jeg fortsatte med at bevæge mig ind og ud, til jeg mærkede, hvordan hårdheden og stivheden svandt ind. Men det var befriende at mærke, hvordan jeg efter hendes orgasme, havde kunne sende hele ladningen afsted.

Vi blev liggende tæt sammen uden at sige noget. Vi havde begge et fast greb om hinandens skuldre, og det var som, at vi ikke ville slippe igen.

“Vi kom vist begge to, Skat”, fniste hun konstaterende.

Jeg flyttede mig lidt, så vi begge kom til at ligge på siden med front mod hinanden. Det var som vi begge lige havde brug for at ligge stille og fordøje fornøjelsen.

Det føltes, som om vi begge vidste, at den anden også havde fået den orgasme og udløsning, som vi ikke havde talt om, men som vi begge vist savnede og længtes efter.

Da vi havde ligget og sundet os og kommet til hægterne igen, løftede Vibeke den ene ben og begyndte at trække den ene nylonstrømpe af og derefter den anden.

“Det var dejligt at opleve dig i de fine, tynde strømper”, sagde jeg til hende.

Hun nussede min kind med de to strømper, som hun havde samlet i en klump.

“Jeg vil da gerne trække dem på for din skyld”, sagde hun sødt.

Jeg fornemmede, at hun virkelig havde gjort noget ud af, at det hele skulle være så frækt og pikant for mig, så hun kunne lokke mig med i sengen til dejlig sex.

“Man skal lige vænne sig til de silikone-puder, der holder strømperne fast på låret, så jeg overvejer at finde en hofteholder frem i stedet, så jeg kan friste dig med den og gammeldags nylonstrømper næste gang”, forklarede hun.

Godt nok havde jeg ikke på forhånd forestillet mig, at vi skulle mødes igen, men jeg mærkede nu, at det var åbenbart hendes forventning.

“Jeg har vist et blødt punkt med kvinder i nylonstrømper”, røg det ud af mig.

Hun krammede mig og smilte.

“Jeg har nogle fine strømper, som er ren silke, og som passer til hofteholder, og dem skal jeg måske have på, når vi skal mødes igen”, sagde hun lokkende.

Vi vendte os mod hinanden og kyssede lange og inderlige kys.

“Hvor var det skønt at se og mærke, hvordan du havde stenhård pik, for en gammel kone som mig”, hviskede hun kælent.

Godt nok var hun ældre, end jeg havde håbet på, men hun havde givet mig fantastisk sex, som jeg sjældent havde oplevet det med en jævnaldrende kvinde.

“Du gjorde alting så dejligt for mig, og du havde afkodet mange af de særheder og lyster, jeg har”, roste jeg hende.

Hun tegnede et hjerte med sin pegefinger på min brystkasse.

“Jeg skulle bare læse dine historier Skat, for at fornemme, hvad du tænder på”, smålo hun.

Det at jeg havde skrevet de små erotiske fortællinger og fået dem lagt ud på nettet, havde alligevel givet mig noget, jeg ikke havde drømt om.

Hun havde fristet mig med mange af de små detaljer, som jeg tændte på, og selv om hun var gammel i forhold til mig, så havde vi reelt haft det ret så dejligt de seneste timer.

Vibeke fandt et papirlommetørklæde, som hun lige kunne bruge, for ikke at dryppe på gulvet, da hun listede ud på badeværelset.

Jeg lå bare og var helt flad her i hendes seng.

Da hun kom tilbage, havde hun et stort smil på. Det var som om, at det slet ikke ville gå væk igen.

Jeg smuttede ud på hendes badeværelse, og da jeg så mig selv i spejlet, lignede jeg en, der havde haft en fantastisk oplevelse i dobbeltsengen.

Da jeg kom tilbage til soveværelset, lå Vibeke med sin mobil.

“Jeg er lige ved at svare på en sms fra en veninde her i byen, som spurgte, om vi kunne mødes senere i dag, og nu skriver jeg til hende, at det kan jeg ikke, fordi jeg lige har haft den mest vidunderlige sex med en helt ung mand, og at vi nok skal nyde hinanden resten af dagen”, fniste hun.

Godt nok var Vibeke alt for gammel til mig, men det var i grunden ligegyldigt, for vi havde vist begge haft det skønt, og jeg ville bare nyde øjeblikket.

Da jeg langt senere var kommet hjem, opdagede jeg, at Vibeke havde sendt nogle billeder til mig. Det var vel det man kaldte boudoir-fotos, hvor hun poserede i lidt minimalt, sort blonde-lingerie.

På andre billeder var hun nøgen, men dekoreret med et tyndt og sammenkrøllet tørklæde, der nærmest fremhævede flere kvindelige former, end det skjulte.

Måske kunne hun alligevel godt friste mig til en tur mere.

*



Erotiske noveller skrevet af  Lazze





Påskønnelse
Her kan du, også Anonyme læsere, give en lille ting til forfatteren af historien, for at vise din påskønnelse.

(5)
(2)
(0)

Læst af bruger

Stemme og kommentar

5 * = Virkelig god historie
4 * = God historie
3 * = Ok historie
2 * = Under middel historie
1 * = Dårlig historie



For at kunne stemme, skal du oprette dig som bruger.

Skalvi(M) 11-07-2025 10:43
Lækker lækker historie - kæmpe 5 tal




Bi-lyster(M) 11-07-2025 08:06
Skøn fortælling om en dejlig moden kvindes lyster og oplevelser med en ung mand.
Tænder meget på modne kvinder.


Basse70(P) 11-07-2025 07:49
dejlig fræk historie
moden kvinde og ung mand


RG61(m) 11-07-2025 06:36
Lidt lang, men god og fin fortælling


årgang1964(K) 11-07-2025 06:13
En fin historie, og ja, vi kvinder oppe i alderen, er ikke nødvendigvis “udtørrede” 😉
Og det samme gælder da i øvrigt også for mænd 😂


bbwLover(M) 11-07-2025 05:22
Virkelig en godt skrevet historie. Hvem ville ikke ønske at møde en Vibeke…




Don Lp(m) 11-07-2025 03:53
Virkelig god historie




     

Her ses læsernes bedømmelse af historien
Antal stemmer7
Gennemsnits stemmer4,71
Antal visninger2210
Udgivet den11-07-2025 00:01:04