Forfatter Fan (Almindelig sex)
Erotiske noveller skrevet af  Anonym

Udgivet: 26-01-2026 00:01:09 - Gennemsnit:  Udskriv
Kategori(er): Almindelig sex | Oralsex | Onani | Sensuel Erotik
Antal tegn:21297



Han skrev på den første side i bogen, klappede den sammen og rakte den med et smil til kvinden der stod foran ham. Han fandt det altid interessant at møde læserne, selvom det godt kunne være lidt udmattende at signere bøger i flere timer. Den næste læser gav ham en bog og mens han hørte hvad navnet var, fangede hans blik en smuk kvinde stå længere ned i køen. Hendes lange brune hår bølgede ned over den knælange beige frakke.

-Til Dorte, sagde kvinden foran ham. Leonard nikkede og skrev i bogen hun rakte ham. Han forsøgte at få yderligere et glimt af den anden kvinde, men køen af folk der gerne ville have et signeret eksemplar, spærrede for udsynet.

-Jeg er bare helt vild med dit forfatterskab, sagde kvinden eksalteret og så drømmende på ham. Leonard rakte hende bogen og så på hendes buttede ansigt og små øjne.

-Mange tak, svarede han, sendte hende et smil og gav tegn til den næste.

-Til Betinna. Han nikkede indforstået og skrev. Han plejede egentlig at småsnakke med læserne ved disse begivenheder, men han tog sig selv i at ville have køen hen til kvinden hurtigt overstået.

Endelig så han den beige frakke stå foran sig. Han så op og mødte hendes store kastanje brune øjne. De så indgående på ham. Hun var en høj kvinde.

-Jeg er virkelig en stor fan af den her bog du har skrevet. Mit navn er Susse, Susse Volt, sagde hun.

-Vil du signere mit eksemplar, måske med en personlig hilsen? Hun sendte ham et smil fra de rosafarvede læber, der gjorde ham mat i knæene.

-Meget gerne. Leonard slog op på første side og skrev. Til min dedikerede fan Susse. Drink senere i Hotel Helenes bar? 6937708. Han lukkede bogen og rakte hende den. Hendes ene finger rørte kort ved hans, og hun sendte ham et intenst blik.

-Tusind tak, sagde hun med et sensuelt anstrøg i stemmen og Leonard sad et kort øjeblik og så efter hende.

-Til Lone, sagde damen foran ham og rev ham ud af sin lille dagdrøm om hvad den beige frakke gemte på.

-Ja selvfølgelig, svarede Leonard og tog, med et påtaget smil, mod bogen hun rakte ham.



Da han senere havde signeret den sidste bog, tjekkede han sin mobil. Gerne kl. 17? Det var om en halvtime konstaterede han smilende og pakkede sine ting ned i den gamle læder attachetaske. Han sagde farvel til arrangørerne og skyndte sig tilbage til baren på sit hotel. Hun var ikke kommet endnu, så han satte sig ved et af bordrene. Han sad og så ned på sin mobil, da hans øjne opfangede et par smukke klassiske højhælede sko og glatte skinneben kom ind i hans synsfelt foran sig. Blikket gled op til kanten af en beige frakke og videre op.

-Hej igen, sagde Susse friskt og smilede. Leonard rejste sig hurtigt og svarede.

-Hej godt at se dig igen. Hun knappede frakken op og lagde den på en anden stol, mens han betragtede hendes stilfulde påklædning. Knælang sort nederdel og vinrød tætsiddende bluse uden ærmer. Leonard trak hendes stol ud og hun satte sig. Der hang en svag vidunderlig euforiserende blomsterduft omkring hende. Da han selv satte sig kom tjeneren hen og de bestilte et glas rosé og en gin og tonic.

-Jeg er virkelig glad for at du havde lyst, indledte Leonard og så betaget på Susses kønne ansigt. Det var ovalt med høje kindben. De store brune øjne, var omkranset af en diskret makeup i mørke toner og hendes lille spidse næse og fyldige læber gav ansigtet et smukt harmonisk udtryk. Hun førte en hånd igennem det fyldige brune hår og svarede ham.

-Jeg blev da også vildt glad for din besked. Jeg dater af princip kun intelligente smukke mænd, og jeg har jo læst din bog og ved at det første er tilfældet. Hun holdt en lille kunstpause. -Og i køen så jeg så at det andet også er opfyldt. Susse smilede et bredt hvidt smil til ham og blinkede med det ene øje.

-Øhm tak, svarede han og rettede på sin slipseknude. Hun betragtede hans firkantede ansigt, med dets markerede kæbe og lille kløft i hagen. Ansigtet og den korte mørke frisure gav ham en lidt distingveret vibe, men med en rå kant som hun fandt tiltalende. Deres drikkevarer kom og de skålede.

-Du har nogle fantastiske øjne, sagde Susse direkte og så lige ind i Leonards grønblå øjne. -Er det fra din fars side?

-Ja og øhm tak... svarede han og førte tænksomt en finger hen over de daggamle skægstubbe. -Min far er fransk. Det eneste jeg vist har fra min mors side er udpræget dårlig økonomisk sans. Han smilede kort.

-Uh det franske sprog er så sensuelt, udbrød Susse betaget.

-Jeg drømmer om at dekorere dit lyse bløde lærred med min fyldepen, røg det ud af Leonard på fransk. Susse tøvede.

-Hvad betyder det?

-Nårh, det er bare sådan noget man siger i Frankrig. Jeg kan forklarer det senere.

-Senere? Sagde Susse spørgende.

-Øhm jeg mener… Hvad med dine smukke øjne. Er det fra din mors side? Spurgte Leonard afvigende og så på hende.

-Ja og min figur. Hun løftede det ene øjenbryn og slog ud med armene og han kunne ikke lade være med hurtigt at beundre hendes fyldige barm og smalle talje i den stramme bluse.

-Jamen jeg kan da kun sige at du må have en meget smuk mor, nikkede Leonard anerkendende. Susse smilede og så indgående på ham mens hun drak af sit glas.

-Jeg elsker virkelig din seneste bog. Den er meget indsigtsfuld, dristig, medrivende og øhm… intim, sagde hun.

-Tak. Intim siger du?

-Ja intim er måske ikke lige ordet. Men altså nogen af passagerne har da et lidt erotisk præg over sig, svarede Susse. -Har du nogensinde overvejet at skrive noget med et mere udtalt erotisk præg?

Leonard så indgående på hende, og hun sendte ham et uskyldigt blik tilbage og tog en tår af sin rosé. Han overvejede et øjeblik hvor meget han skulle indvie hende i.

-Jeg har faktisk skrevet noget der er en hel del mere erotisk i sit udtryk, men det er der kun ganske få der ved. Det er udgivet under et pseudonym, svarede han.

-Nåh det lyder spændende, udbrød Susse og legede lidt med sit glas. Hun kørte stille et par fingre op og ned af stilken.

-Det er to erotiske novellesamlinger, fortalte han og tog sin mobil frem. Han tastede linksne på de to e-bøger ind i deres tråd og trykkede send.

- Så, nu kan du selv tjekke dem ud. Der hørtes et pling fra lommen på den beige frakke.

-Det ser jeg da frem til. Hun gav slip på sit glas og førte sin ene lange elegante finger let hen over hans hånd der lå på bordet. Han beundrede den vinrøde negl. -Det er så de hænder der fremtryller dine forførende noveller, konstaterede hun med en lav sensuel stemme.

-Ja jeg er rimelig old school, bekræftede han og mødte hendes indgående blik. Jeg skriver selv, men ifølge min forlægger bruger mange forfatter nu, at tale til sin computer og AI-assistenter til at gennemskrive det for dem.

-Aj er det rigtigt? Jeg er også helt klart til den menneskelige ”touch”. Den er vigtig. Det står jeg meget fast på og jeg er en meget principfast kvinde, sagde hun bestemt og slap hans hånd. Hun drak det sidste af sin rosé, mens Leonard så tænksomt på hende.

-Principfast siger du. Så, i forbindelse med det du sagde tidligere, ville du for eksempelvis ikke date en mand der kun havde en sexet krop, men ikke var intelligent og smuk?

-Nej på ingen måde. Hun så på Leonard med et underfundigt blik. -Faktisk er det min erfaring at sexede mænds fantasi stopper ved... pikken! Susse stoppede og så undersøgende på ham om hendes udtale af ordet havde nogen effekt på ham. Leonard forsøgte at virke upåvirket og så interesseret tilbage på hende.

-Hvorimod intelligente mænds fantasi forsætter ud i alle lemmer, forsatte hun smilende. -Jeg datede faktisk engang en mand uden hænder. Hvad han ikke kunne udrette med sine fødder og. Hun fuldførte ikke sætningen og så tavst på Leonard med et sagligt udtryk. Med ét mærkede han hendes bare fod glide langsomt op af sit ben og så intenst på hendes sultende blik.

-Skulle vi mødes her fordi du har et værelse på hotellet? Spurgte hun kælent.



Han lukkede døren og vendte sig rundt. Susse stod og ventede på ham midt i rummet. Han tog sin mørkegrå blazer af, smed den på en stoleryg og gik hen til hende. Han skulle lige til at sige noget, men hun lagde en finger på hans læber.

-Shh, sagde hun og lod fingeren glide ned over hans hagekløft og videre ned til det mørkegrønne slips og løsnede det lidt. Hun åbnede den øverste knap i hans hvide skjorte og forsatte med resten. Hendes finger gled let op af hans stramme maveskind og sendte en kuldegysning igennem ham. Hånden forsatte ned af han ene arm og Susse knappede manchetknapperne op og skubbede hans skjorte af ham ned på gulvet. Hun legede et kort øjeblik med den sparsomme mørke behåring på hans bryst inden han ophidset tog om hendes nakke og trak hende ind til sig til et dybt kys. Hans tunge gik på opdagelse i den varme mund. Men Susses tunge skubbede den bestemt tilbage og dansede ivrigt rundt med hans i hans egen mund. Endelig slap den sit tag og hun så kælent på ham.

-Du kyser godt, hviskede hun med et suk og lille skævt smil. Hun så ham lige i øjnene mens hun tog fat i hans buksekant og knappede knapperne op. De mørke brune bukser gled ned og hans hvide boksershorts fulgte hurtigt efter.

-Ups, udbrød Susse og kyssede ham sensuelt på underlæben. Hun trådte derpå et skridt baglæns og betragtede ham. Leonards lem hang halvstift ud fra kroppen.

-Godkendt? Kunne han ikke dy sig fra at spørge og smilede skævt til Susse.

-Pikken er bare til brug. For mig er det ballerne der er sexede, svarede hun og gjorde tegn til at han skulle vende sig om. Hun lagde sine smalle hænder på hans hofter og lod dem langsomt glide ind på hans baller. Først kælede hun blidt for dem, så krammede hun dem gradvist hårdere og hårdere for til sidst at ende med at give den ene balle et bestemt klask med hånden.

-Dine små spændstige pariser baller er mere end godkendt, sagde hun og Leonard fornemmede en svag ophidselse i hendes stemme. Han mærkede hendes ene finger glide op mellem ballerne og kort kæle for hans stramme hul. Leonard udbrød et gisp og Susse smilede for sig selv bag hans ryg. Hun førte sine hænder op ad hans ryg, drejede slipset rundt og bandt det op. Susse tog fat om hans skuldre, drejede ham rundt igen og bandt slipset rundt om hans nu helt stive pik. Det gav et ryk i den da hun strammede knuden, og Leonard følte en ophidselse løbe gennem kroppen.

-Kom så denne vej, sagde Susse bestemt og hev i det mørkegrønne slips. Leonards bukser og boksershorts var stadigvæk om anklerne på ham, så han måtte gå med små ydmyge skridt da hun trak ham hen til sengen. Han stod for enden og hun gav ham et lille skub så han væltede ned på ryggen. Susse trådte ud af de højhælede sko og Leonard fulgte hendes hænder, der åbnede lynlåsen i den sorte nederdel og skubbede den ned på gulvet. Hans blik gled op af hendes slanke lår og fæstnede sig ved de sorte blondetrusser.

-Lad mig gætte, dem finder du sexede? Sagde Susse muntert -Vil du se bh’en der passer til?

-Meget gerne, sukkede Leonard. Hun hev den stramme vinrøde bluse af og poserede lidt, så han kunne nyde hende, i det sorte blondesæt.

-Du er virkelig smuk og erotisk, komplimenterede Leonard.

-Tak, men det sidder ligesom lidt i vejen for det vi har tænkt at foretage os, svarede hun kælent og førte hænderne op på ryggen og løsnede bh’en. Susses fyldige barm bølgede, da hun hev bh’en af og lod den falde på gulvet. Leonard kunne ikke erindrer at han nogensinde før havde set så naturlige velskabte bryster.

-Jøsses, mumlede han og stirrede betaget op. Susse krammede dem blidt med hver sin hånd, hvorefter hun lod hænderne glide ned ad sig til de sorte blondetrusser. Hun førte hænderne indenunder og trak dem langsomt ned til midt på de slanke lår, og lod dem derefter falde ned om anklerne. Leonard stirrede intenst på den mørke behåring mellem hendes ben, og lod sit blik glide op ad hendes smukke krop. Susses brune øjne så direkte på ham da han mødte dem.

-Godkendt? Spurgte hun i et triumferende tonefald. Han nikkede stum af beundring og forsøgte at indprente sig hele synet af hendes smukke velskabte krop. Susse bukkede sig ind over ham og tog fat om det grønne slips.

-Jeg tror at jeg løsner den her igen og så tager jeg den første tørn. Fingrene med de vinrøde negle dansede rundt med slipset og Leonard stirrede og stønnede længselsfuldt.

-Så! Udbrød Susse, smed slipset og kravlede ind over Leonard og satte sig overskrævs på ham. Hun bukkede sig ned, kyssede ham intenst hvorpå hun sagde sensuelt. -Jeg har engang fjollet lidt rundt med en veninde og en strap-on, så jeg ved noget om hvor meget arbejde mandens rolle indbefatter under sex. Så jeg tænkte at jeg tager den første runde. Så kan du ligge og nyde det, og spare kræfterne, så du kan give mig den hårdt og intenst bagefter. Hun blinkede med det ene øje, satte sig op, skubbede sig lidt tilbage så Leonards stive pik ramte hendes numse. Hun førte en hånd om og guidede den op i sig. Leonard havde aldrig mærket sin pik så hård og han svælgede i følelsen af Susses varme bløde kusse der omsluttede den. Hun placerede sine hænder på hans bryst og red langsomt frem og tilbage på den stive pik og han så ophidset på hendes fyldige bryster der hang og gyngede i takt til hendes bevægelser. Leonard lagde en hånd på hvert af hendes slanke lår og kærtegnede dem. De stønnede begge svagt af ophidselse. Leonard lå med begge ben ud over sengen og fødderne på gulvet, og han undertrykte en voldsom trang til at udnytte sin stilling til at støde sin stive pik hårdt op i Susse.

-Uh det føles så dejlig, sagde hun kælent og smilede ned til ham.

-Fantastisk. Du er så sexet og smuk, stønnede Leonard og klemte blidt hendes lår. Susse red ham et stykke tid.

-Uh jeg er blevet så våd, stønnede hun, stoppede med at ride ham og så ned. -Nu er det den anden ende. Han så forvirret op på hende og hun lod ham glide ud af sig og kravlede op og satte sig på hans ansigt.

-Slik mig, bad hun og så ned på ham. Leonard nikkede og mærkede varmen bølge imod sig og suttede let på hendes klitoris og lod så sin tunge danse rundt på den varme kusse. Susse tog fat i hans hår og klemte ophidset sammen om det med sin ene hånd, hver gang hans tunge sendte en bølge af nydelse igennem hendes krop. Han tog samtidigt på hendes bløde fyldige baller og klemte og kærtegnede dem ivrigt. Susse gned sit underliv mod hans begærlige mund. Med ét gjorde hun sig pludselig fri.

-Uuh det var tæt på, udbrød hun glad og ophidset. Hun så liderligt ned på Leonard, hvis mund skinnede af hendes safter. -Det var blød tunge. Nu er det hård pik igen, stønnede hun og gled baglæns ned mod den stive pik. Hun ramte den og den gled ubesværet ind i hendes våde ventende kusse og hun placerede igen sine hænder på hans bryst, lænede hovedet bagover så det bølgende brune hår hang ned af hendes ryg og red ham langsomt.

-Åh ja en dejlige stiv pik, stønnede hun sagligt og Leonard nød hver en bevægelse fra Susses varme, bløde og sensuelle krop. Hendes fyldige bryster gyngede hen over ham og vejrtrækning blev tungere. Lidt efter rejste hun pludseligt sit hoved op igen og han så hende blive fjern i blikket.

-Uuuh ja det er godt, pustede hun svagt ud mellem læberne og lukkede øjnene. Leonard mærkede hendes dejlige kusse klemme sammen om hans hårde pik. Han lå helt stille og lod Susse bruge ham som hun ville. Hun stoppede gradvist sine bevægelser og så smilende ned på ham.

-Uhm det var så dejligt, sagde hun svagt og hendes stemme skælvede. Hun lænede sig ned og kyssede ham inderligt, inden hun slap hans mund og så ham lige ind i de grønblå øjne. -Jeg kan smage hvor liderlig min kusse er. Den skal have mere. Du må hellere give mig den hårdt og hurtigt nu. Hun smilede et lille skævt smil.

-Helt sikkert, svarede Leonard meget ophidset og lod sine hænder glide ømt op og ned af hendes varme ryg.

-Jeg vil se din fyldepen bolle mig, sagde hun, rejste sig op og så rundt i rummet. Hun lod ham glide ud ad sig, rejste sig fra sengen. -Tag dine bukser og sko af, kommanderede hun og han rejste overkroppen, bandt sine sko op og tog dem og sokkerne af og trådte ud af bukserne. Susse bøjede sig ned og tog et fast greb i hans hårde pik, og hev i den som tegn på at han skulle rejse sig. Hun fulgte ham hen til det lille bord der stod ved vinduet med den i hånden. Leonard slugte med øjnene hver en bevægelse fra hendes perfekte nøgne timeglas figur, mens han undrede sig over hendes ordvalg. Susse satte sig på det smalle bord og placerede sine fødder på bordkanten, så hendes inviterende kusse var frit tilgængelig.

-Bol mig med din stive fyldepen, bad hun sensuelt og lænede sig lidt tilbage mod væggen. Hun så smilende ned på den hårde stive pik lige ud for sin kusse. Leonard betragtede hendes smukke ansigt da han skubbede sin pik op i hende og holdt den stille.

-Fyldepen? Det er da et pudsigt ord at bruge, sagde han og så indgående på Susse. Hun smilede frækt til ham.

-Du er jo forfatter og måske har jeg ikke været helt ærlig, sagde hun og smilede skælmsk. -Jeg er faktisk ret god til fransk. Det kan jo være at du får det at se? Hviskede hun på fransk. Leonard blev en smule provokeret og stødte sin pik hård op i Susse.

-Uh ja sådan bol mig! Giv mig den hårdt, sukkede hun ivrigt og slog blikket ned og så liderligt på hans stive pik der gled ind og ud mellem hendes ben.

-Giv mig den hårdt, gentog hun uden at se væk. Leonard tog et fast tag i hendes hofter og stødte så voldsomt op i hende som han formåede. Susse klynkede fornøjet hver gang han forpustet begravede sin stive pik dybt oppe i hende.

-Giv mig din stive pik hårdt. Bol mig til endnu en vidunderlig orgasme, stønnede hun energisk.

-Jeg boller dig ikke, jeg knepper dig, stønnede Leonard ud mellem tænderne og greb løst om hendes hals med den ene hånd. Han betragtede forandringen i hendes øjne, fra tjekket kontrolleret og sensuel, til liderlig ophidset varmblodig kvinde.

-Jaa jeg er en liderlig fræk tøs. Hold mig og knep mig hårdt, udbrød Susse og så ophidset på ham. Hun greb fat i kanten af bordpladen for at stå imod Leonards voldsomme stød og han svælgede i følelsen af hende og nydelsen som han så lyse ud af hendes store brune øjne. De stønnede begge tungt og bordet knirkede højt.

-Uh ja bliv ved sådan der. Bliv ved, bliv ved, stønnede Susse ophidset og lukkede øjnene. Leonard så hendes ansigt fortrukket i noget der mindede om smerte, for at blive opløst i et kæmpe smil.

-Åh gud sådan, udbrød Susse og hun kom med højlydte klynk af nydelse da en stor orgasme snurrede igennem kroppen på hende. Leonard bankede sin stive pik op i hende, indtil han var helt sikker på at hendes orgasme var helt forløst. Han havde selv været lige ved at komme. De hev begge efter vejret og Susse åbnede langsomt sine smukke øjne og så ømt på ham. Leonard slap hendes hals og kælede og kærtegnede blidt for de fyldige og smukke bryster.

-Har du stadigvæk noget i fyldepennen, spurgte Susse på fransk med kælen stemme. Leonard smilede og nikkede.

-Så har du vel ikke noget imod at jeg viser dig hvor god jer er til fransk, sagde Susse med et frækt smil og skubbede ham væk. Hun gled ned fra bordet og satte sig på hug foran ham. Hånden med de vinrøde negle tog om hans stive pik.

- Jeg drømmer om at få dekoreret mit lyse bløde lærred med din fyldepen, sagde hun på fransk inden hun kort så op på ham, tog ham i munden og slap ham med hånden. Hun suttede ivrigt og intenst og Leonard stod måbende og betragtede hendes smukke ansigt og synet af hans pik der forsvandt ind i munden. Han måtte undertrykke en voldsom trang til at gribe et fast tag i hendes lange brune hår og kneppe hendes velvillige mund.

-Du er helt sikkert god til fransk, sukkede han liderligt og til sidst mærkede han orgasmen komme og overgav sig.

-Åh Susse jeg kommer, stønnede han og Susse slap ham med munden og tag fat om hans stive pik med hånden og malkede de varme sprøjt af sperm ned over sine fyldige bryster.

-Ohlala magnifique, sagde hun sensuelt. -To underskrifter på en dag. Susse så smilende op på Leonard, der smilede træt og veltilfreds tilbage.



Han slap tastaturet, så ned på bulen, smilende for sig selv og rystede på hovedet i erkendelse af at det endnu engang var lykkedes ham at skrive den stiv.

-Pennens magt over penis, tænkte han muntert og så på skærmen.

-Skal jeg ikke have lov til at prøve at få den bagfra, lød den kvindelige karakters stemme i hans hoved. -Eller måske skal der være flere mænd, fortsatte den indsmigrende.

Han overvejede, gennemlæste det sidste afsnit, smilede veltilfreds og satte så et punktum.



- - -


Erotiske noveller skrevet af  Anonym





Påskønnelse
Her kan du, også Anonyme læsere, give en lille ting til forfatteren af historien, for at vise din påskønnelse.

(0)
(0)
(0)

Læst af bruger

Stemme og kommentar

5 * = Virkelig god historie
4 * = God historie
3 * = Ok historie
2 * = Under middel historie
1 * = Dårlig historie



For at kunne stemme, skal du oprette dig som bruger.

Der er endnu ikke oprettet nogle indlæg


     

Her ses læsernes bedømmelse af historien
Antal stemmer0
Gennemsnits stemmer
Antal visninger502
Udgivet den26-01-2026 00:01:09