Når jeg ser tilbage på min ungdom, ser jeg en dreng, der var fanget mellem ekstrem generthed og en krop i konstant hormonel brand. Jeg drømte om kærligheden, men anede ikke, hvordan man fangede den. Da jeg startede i 8. klasse på efterskolen, føltes det som at træde ind i et minefelt af fristelser. Jeg var håbløst forelsket i mindst ti forskellige piger i løbet af det år – oftest de uopnåelige piger fra 10. klasse, som svævede forbi mig som fjerne gudinder, uvidende om min eksistens.
Min hverdag var præget af en næsten kronisk liderlighed. Onani var min ventil, og jeg havde forfinet teknikken gennem flere år. Selvom jeg havde eksperimenteret lidt med de andre drenge over lasede pornoblade, foregik mit mest intense liv inde i mit eget hoved.
Jeg har altid været draget af den naturlige, feminine skønhed: slanke piger med langt hår og små, faste bryster – AA, A eller B-skål er i mine øjne perfektion. Jeg forstår ikke fascinationen af store bryster eller af silikone; for mig er det det naturlige, der tænder gnisten.
På lejrskoler og teltture var min opmærksomhed altid skærpet. Det mest spændende var de korte glimt: en pige, der i et hurtigt skift hoppede ud af tøjet og ned i soveposen, kun iført en t-shirt og et par små, hvide blondetrusser. Det syn kunne brænde sig fast på min nethinde og fodre mine fantasier i ugevis.
På efterskolen boede jeg på tomandsværelse, men jeg onanerede aldrig sammen med min værelseskammerat. I stedet blev toilettet mit fristed, eller de sjældne øjeblikke, hvor jeg havde værelset for mig selv. Nogle gange lå vi nok begge to om natten og troede, at den anden sov, mens vi i virkeligheden kæmpede med hver vores lyster i mørket.
Når pauserne blev lange nok, sneg jeg mig ned til toiletterne ved undervisningslokalerne. Her var der ro. For at gøre oplevelsen mere intens, kunne jeg finde på at snuppe et par trusser fra vaskerummet. Duften og følelsen af stoffet gjorde det hele mere virkeligt, når jeg lod fantasien løbe af med mig. Jeg vaskede dem altid diskret op i hånden bagefter og hang dem tilbage. Ingen fattede mistanke; de troede nok bare, at tøjet var lidt længere om at tørre i den fugtige vaskekælder.
En dag var presset så stort, at jeg sprøjtede med en voldsom kraft. Udløsningen ramte gulvet og løb helt ud under døren, der ikke sluttede tæt. Jeg stivnede ved tanken om, at nogen kunne komme gående på toilet gangen i præcis det sekund, men heldigvis blev min hemmelighed opdaget af ingen andre end de kolde fliser.
Dengang var min drømmepige en rigtig "flipper-type" – solbrune, tynde ben under en kort nederdel, naturlig kropsbehåring og den rå, upolerede skønhed. I bladene ledte jeg altid efter piger med markante skamlæber og en tydelig klitoris; synet af en våd og åben fisse var for mig det smukkeste i verden.
Det var først i gymnasiet, at mine mange års "træning" blev erstattet af virkelighed. Da jeg endelig fik min første kæreste, var jeg mere end klar. Selvom jeg havde onaneret tusindvis af gange, var det noget helt andet at mærke varmen fra et andet menneske. Min første kæreste var heldigvis mere erfaren end jeg og guidede mig kærligt igennem mit første samleje. Siden da har jeg fundet partnere, der delte min nysgerrighed og lyst til at udforske alt.
I dag, som voksen, elsker jeg stadig den frigørelse, der ligger i onanien – og allerhelst når den kan deles med en anden, så man kan se og mærke hinandens nydelse helt tæt på.
Erotiske noveller skrevet af KoldinghusKongen