Sommerhuset kalder (Sensuel Erotik)
Erotiske noveller skrevet af  Expat12

Udgivet: 28-07-2025 00:01:01 - Gennemsnit: 5  Udskriv
Kategori(er): Aldersforskel | Voyeurisme | Utroskab | Almindelig sex | Oralsex | Offentlig | Onani | Sex i familien - Fjern relation | Sensuel Erotik
Antal tegn:22977
Del 



Sommerferien står for døren og i år insisterer Anders, min mand, på vi skal i hele familiens sommerhus i Jylland. Hans far fylder rundt så der er ingen vej udenom. Når jeg siger det på den måde, er det jo fordi, det indebærer at også min mands bror, min svoger Erik og hans familie vil være der. Under normale omstændigheder ville det ikke være et problem, men eftersom Erik og jeg nu har den historie vi har, har jeg det lidt stramt med det.

Min mand og jeg bor i udlandet og kommer kun hjem til Danmark til ”festlige lejligheder” eller på grund af arbejde. Sidst jeg var hjemme alene, boede jeg hos min svoger, og det endte med at vi brød alle grænser og havde sex sammen. Jeg kunne ikke få mig selv til at sige nej i situationen om end jeg selvfølgelig burde have gjort det. Jeg har ikke set Erik siden da og ved ærlig talt ikke hvordan jeg vil have det med at se ham igen. Forhåbentlig er attraktionen ude af systemet.

Men som sagt, der er ingen vej udenom, så Anders og jeg sætter os i bilen og kører den lange vej hjem til Danmark og til sommerhuset på Djursland. Jo tættere på vi kommer jo mere nervøs bliver jeg. Vi ankommer forholdsmæssigt sent om aftenen, lidt efter kl. 21 og der er glædeligt gensyn med kram hele vejen rundt, farfar, farmor, Anders søster Lise og hendes seneste erobring Bo, Lises datter Astrid på 17, Eriks kone Lotte, Eriks søn Peter på 27 og til sidst Erik, der kommer slentrende ind fra terrassen med et glas whisky i hånden.

Min mave laver saltomortaler da jeg ser Erik og jeg kan straks føle elektriciteten i luften. Jeg bliver trukket ind i et tæt kram og han visker i mit øre “Jeg har savnet dig smukke!”, imens han lader sin hånd tilfældigt glide ned på min røv. Jeg får hurtigt bevæget mig videre og prøver ignorere de følelser gensynet af ham vækker i mig eller den ildebrand hans hånd på min røv skabte.

Jeg får stukket et glas vin i hånden og slår mig ned i sofaen ved siden af Lise og Lotte. De to kan konkurrere om hvem der siger mest på kortest tid, uden at indholdet er særligt vigtigt, og det passer mig glimrende lige nu. Jeg kan bare sidde tilbage og fordøje virkeligheden jeg er havnet i uden det kan mærkes. Gensynet med Erik ramte mig hårdere end jeg regnede med. For at sige det ærligt, nærheden til ham gjorde mig småliderlig og urolig.

Jeg sidder mest og betragter selskabet, Astrid er blevet en ung dame og Peter, som jeg ikke set i meget lang tid, er efterhånden blevet en meget pæn, velvoksen ung mand. Lises nye kæreste Bo, virker hyggelig nok, men måske en smule selvglad, typen der godt kan lide at fortælle gode historier om sig selv. Det skal nok blive underholdende…

Anders, Erik og farfar taler om kampprogrammet for VM-fodbolden og hvordan maden må tilrettelægges de næste par dage i forhold til kampene. Det er der intet at sige til, da Erik naturligt bliver head chef i familien når han er til stede og vi andre mest går til hånde. Men ok, nu ved vi hvad fokus bliver de næste par dage… fodbold, rødvin, mad og så resten…

Jeg får spurgt Peter hvordan det går med studierne og om der ikke er en kæreste i farvandet. ”Jo”, svarer Peter, ”Sara, min kæreste kommer om et par dage og jeg regner med at være færdig ingeniør til næste sommer.”

Samtalen bølger lidt videre og de fleste begynder trække sig tilbage for aftenen. Anders og jeg skal sove i det store anneks hvor også Erik og Lotte huserer. Javel ja tænker jeg, men ok det er kun badeværelset vi skal dele, der er to soveværelser med en dobbeltseng og 2 køjesenge samt et fælles bad og toilet. Vi går derned og får gjort os klar til natten. Både Anders og jeg er trætte efter små 12-13 timer bag rattet, så vi falder hurtigt i søvn.

Da jeg vågner omkring kl. 08 næste morgen er Anders allerede gået. Typisk… jeg kunne ellers godt have brugt hans krop lige nu, jeg er mildt sagt liderlig. Jeg overvejer kort om jeg skal gøre noget ved det på egen hånd, men beslutter mig for, det er bedre at komme i gang med dagen. Jeg får ordnet mig, tager en kort lys kjole på der fremhæver min figur og mine lange ben og går op til hovedhuset for at få noget kaffe.

Anders og farfar er allerede i gang med at diskutere hvilke træer der skal fældes og hvilke andre praktiske gøremål der skal løses. Farmor sidder med dagens avis og Sudoku og de andre er vist ikke stået op endnu bortset fra Erik og Peter, som er ude at løbe. Jeg hælder noget kaffe op og sætter mig i en stol i morgensolen sammen med de andre og får kigget lidt på dagens nyheder på mobilen.

Efter noget tid kommer Erik og Peter tilbage fra deres løbetur. Hold da op, hvor de ligner hinanden på afstand, næsten sammen højde og drøjde, og de ser ubehageligt sexede ud som de kommer der, svedige, brugte, fulde af endorfiner… For fanden Anna, skælder jeg mig selv ud i tankerne, det er sgu din svoger! Og hans søn!! Det er godt jeg har solbriller på… jeg fokuserer skyndsomt på min mobil igen…

”Der skal købes ind i dag”, siger farfar og fortsætter ”Jeg er næsten færdig med indkøbslisten.” ”Det kan jeg gøre”, siger jeg. ”Tænkte jeg nok du ville Anna”, siger farfar og giver mig lidt videre instrukser. ”Skal jeg tage med for at hjælpe?”, spørger Anders. ”Nej”, siger farfar, ”du skal i gang med træfældningen. Erik kan tage med i stedet for, så kan han også vælge kødet selv, ikke Erik?”. ”Fint med mig, jeg skal bare i bad først”, svarer Erik. ”Giv mig 10 minutter så er jeg klar”, siger han, blinker til mig og går ned mod annekset. Jeg kigger langt efter ham. Det her er ikke godt!

Jeg får travlt med at arrangere indkøbskasser, penge og hvad der nu ellers skal bruges og får puttet det hele i bagagerummet i bilen. Erik kommer tilbage lige som jeg er færdig. Han har skiftet til shorts og en lys poloshirt der giver en god kontrast til hans solbrune krop. Han ser bare hamrende godt ud og jeg forsøger lade være at kigge på ham.

”Jeg kører”, deklarerer Erik, ”jeg vil prøve din Autobahn racer”, og holder hånden ud efter nøglen. Jeg sætter mig ind på passagerer sædet og spænder mig fast. Vi har ikke trillet mange meter før Erik siger: “For fanden hvor har jeg savnet dig”, samtidig med han lægger sin hånd på mit lår. Jeg fjerner den resolut og siger: “Lad os nu ikke starte noget op igen Erik, det går simpelthen ikke”. “Jeg er da ligeglad med hvad der går eller ej”, griner Erik, “Jeg har bare lyst til dig… og jeg kan se på dig du har det på den samme måde” fortsætter han og placerer sin hånd på mit lår igen. Jeg lukker mine øjne og synker dybt.

Jeg kan føle hånden brænde på mit lår og hvordan min fisse prompte reagerer. Jeg bander af mig selv indvendig. Hvorfor er jeg så svag? Hvorfor forråder min krop mig hele tiden? Det er jo en absolut no-go det her men hold da op hvor har jeg meget lyst til ham.

Erik lader sin hånd langsomt glide ind under min kjole, længere og længere ind imod mit skød. Det brænder og sitrer hele vejen hvor han rører min hud. Han fører langsomt en finger ind under kanten på min trusse, følger kanten ned mod mine skamlæber. Ubevidst lader jeg mine lår falde udad og giver ham bedre plads. Hans finger glider ind mellem mine læber, rører let ved min klit og bevæger sig videre ned til min fisse, trænger ind i min fugtighed, bevæger sig lidt ind og ud. Jeg gisper højt.

Erik trækker fingeren ud igen, tager den op til sin mund og slikker på den. ”Mm, du smager lige så godt som jeg husker”, siger han og smiler. ”Giv mig dem!”, kommanderer han og strækker sin hånd frem. ”Giv dig hvad?”, spørger jeg forvirret. ”Dine trusser”, svarer han, ”Jeg foretrækker dig uden trusser i dag”, fortsætter han. ”For fanden Erik”, stønner jeg, ”vi må ikke det her!”. Men tanken tænder mig enormt meget og jeg får fjernet mine trusser og lægger dem i hans hånd. Han dufter til dem dybt, nærmest trækker vejret igennem dem, ruller så vinduet ned og smider dem ud. ”Hvad laver du?”, spørger jeg indigneret. ”Du har ikke brug for dem, Anna”, griner han.

Indkøbsturen bliver en jeg vil huske længe. Hele tiden er jeg meget bevidst om mine manglende trusser og følelsen af min blottede, mere og mere våde fisse. Erik udnytter hver en lejlighed til at presse sig op af mig eller lægge sin hånd på min røv. Jeg kan ikke undgå at reagere på hans krop imod min, hans duft, hans åbenlyse begær, hans anstrengelser på at tænde mig. Hans mission virker. Jeg er nu liderlig ud over alle grænser. Heldigvis får vi håndteret vores indkøb ganske hurtigt og begynder at køre tilbage til sommerhuset igen.

Erik vælger at køre en alternativ vej hjem, en mindre vej gennem skoven. Han kører ind på en stikvej som skovarbejderne bruger og standser bilen et godt stykke fra vejen. Han trækker mig ind til et dybt kys der giver mig stød helt ned i tæerne. Han stiger ud, går rundt om bilen, åbner min dør samtidig som han åbner sine shorts og trækker sin halvstive pik frem. Jeg drejer mig lidt rundt, lader mine hænder glide op langs med hans lår, finder hans nosser, krammer dem let, og lader min tunge langsomt, langsomt slikke langs med hans skaft, helt inde fra roden og op til hovedet. Ikke en milimeter undgår min tunge. Virkningen er umiddelbar, han går fra halvstiv til stiv på ingen tid.

Jeg trækker forhuden tilbage og blotter pikhovedet samtidigt som jeg lader min tunge fange de begyndende perler af præsperm. Jeg kigger ham dybt i øjnene når jeg åbner min mund og lader hans pik langsomt glide ind. Han stønner højt og jeg kan se liderligheden lyse ud af hans øjne, ligesom jeg er sikker på han kan se min. Jeg lader mine læber stramme om hans skaft, sutter og leger med min tunge, jeg nyder det sådan. Hans hænder søger ned til mit hoved og han presser sig dybere ind i min mund. Han knepper mig lidt i munden men trækker sig hurtigt ud igen. ”Åh, for fanden, jeg kan ikke holde til det der”, stønner han og får hjulpet mig ud af bilen.

Han trækker mig ind for endnu et dybt kys, smager sig selv i min mund og lader sin ene hånd kramme mit bryst, nive i min vorte, imens den anden begynder at trække mit kjoleskørt op. Han skubber mig op af bilen og får lagt mig ned på ryggen på motorhjelmen. Jeg trækker mine ben op og blotter mit våde skød… min trængende fisse. Erik tøver ikke mange sekunder før han trænger ind i mig, helt til roden, og begynder at bevæge sig ind og ud imens han holder i mine ankler og skubber mine ben yderligere tilbage. Jeg masserer min klit med min ene hånd og mit ene bryst med den anden. Jeg kan mærke min orgasme begynder at bygge op og stønner: ”Åh ja, tag mig, bliv ved, jeg er der næsten”. Erik støder hårdere, dybere og hurtigere og hans støn blander sig med mine. Mine sammentrækninger begynder dybt inde i min fisse og jeg skriger min lyst ud. Erik støder et par gange mere og brøler da han lader sin sperm fylde mig.

Vi kommer langsomt til hægterne. Erik hjælper mig ned af bilen, vi netter os og kører hjemad. Han lader sin hånd hvile på mit lår og jeg har intet imod det, om end jeg er flov over, at jeg bukker så let under når det kommer til ham. Vi smalltalker hele vejen og opfører os næsten helt normalt, som en svoger og svigerinde bør gøre.

Da vi er kommet frem, skynder jeg mig ind på toilettet, eftersom jeg kan mærke Eriks sperm langsomt løbe ned af mine ben. Jeg får ordnet mig og hjælper med at bære de sidste ting ind.

Farmor, Lise og Lotte har gjort klar til frokost på terrassen og vi sætter os alle taknemmeligt til bords. Der er intet som sommerfriske grøntsager, fiskefrikadeller og rødspætter vendt i rugmel. Mums! Vi tager alle for os af retterne og diskuterer hvad resten af dagen skal gå med… frem til kampen i aften selvfølgelig. Min mand har fortsat en date med nogle træer så jeg beslutter mig for at gå på stranden sammen med nogle af de andre.

Jeg har købt en ny bikini, en rigtig ”teeny weeny polka dot bikini”, dog ikke gul, men sort med hvide prikker. Den har dyb udskæring som fremhæver mine bryster og en brasiliansk g-streng trusse der understreger mine lange slanke ben og viser at min røv fortsat sidder hvor den skal. Anders ved ikke hvad han går glip af, tænker jeg imens jeg får taget bikinien på sammen med en tilhørende sarong om hofterne.

”Der er ikke noget som prikker på en køn kvinde”, siger farfar med et bredt smil da jeg kommer gående op mod huset. ”Tak”, smiler jeg tilbage, ”tænke nok du ville kunne lide den”. Farfar har altid højlydt givet udtryk for sin forkærlighed for kvinder i prikket tøj og det er jo hans fødselsdag om et par dage.

Nede på stranden finder vi, Lise, Bo, Astrid og jeg, en god plads tæt på klitterne og der går nogle timer med sol og bad. Jeg lytter til en bog og falder i søvn på et tidspunkt. Da jeg vågner, er jeg ikke helt med i handlingen mere og trækker mine høretelefoner ud. Kigger ned mod havet imellem mine bøjede ben og kan se Peter ligge lige nedenfor mig. Han ligger på maven og kigger lige mod mig, ja nærmest op mellem mine ben. Jeg bliver meget bevidst om mit skød, kan mærke jeg er fugtig… gud, kan han se min våde plet? Jeg beslutter mig for at gå i vandet og småløber derned. Jeg kan høre nogen der løber efter mig og kan se Peter løbe forbi og kaste sig i vandet. Vandet er dansk sommerkoldt, så det skal nok klare hvad der end var behov for.

Jeg tager en kort svømmetur og går så op igen og lægger mig til at tørre. Efter et stykke tid, kan jeg se Peter komme op af bølgerne som en anden Poseidon. For dælen hvor er han velbygget… og trimmet… ”Anna!” hold nu op, bander jeg af mig selv og begynder at pakke mine ting sammen og går tilbage til huset.

Forberedelserne til aftensmaden er i fuld gang så jeg får hurtigt skiftet tøj og går til hånde. Jeg får stukket en Campari Tonic i hånden og småsipper af den imens jeg ordner de nye kartofler. Holder mig lidt på afstand fra Erik så de andre forhåbentlig ikke kan mærke energien der er imellem os. Det lader til at det går godt og vi får arrangeret endnu et festmåltid der bliver indtaget før kampen, går i gang.

Aftenen forløber som kun en aften med VM kan gøre, mange kommentarer om spillet, råb, masser af øller, kvinder der bliver tysset på når de taler for meget… Jeg følger kun med periodevis og sidder ellers mest i mine egne tanker. Kigger over mod sofaerne, hvor Anders og Erik… og Peter sidder ved siden af hinanden, nogle absolut dejlige mænd… jeg må indrømme at jeg er tiltrukket af dem… alle sammen. Anders kender jeg selvfølgelig bedst og han er en yderst pæn mand, men der er jo ingen seksuel energi mere. Erik… for dælen, der er masser af virilitet, lyst og energi der. Peter!... gud, han er jo så ung, men hold da op samtidigt så voksen! Han vil kunne gøre en kvinde lykkelig, det er jeg ikke i tvivl om. Tvinger mig selv at kigge væk igen og beslutter mig for at gå tidligt i seng.

Vågner tidligt næste morgen og kan se Anders igen har valgt at forlade sengen i stedet for at bruge morgenen sammen med mig. Ved ikke engang om jeg bliver skuffet mere, men hvorfor fanden har han ikke lyst til at knalde mig? Der er jo tydeligvis flere andre i huset der har lyst til det… Lidt vrids går jeg ud i bruseren og lader vandet skylle mine frustrationer væk. Får sundet mig og gør mig klar til dagen.

Dage i sommerhuset er jo som en uendelig række af dage som udvikler sig cirka på den samme måde. Morgenkaffe, morgenbadning, en eller anden aktivitet, frokost, måske en lur på terrassen eller stranden eller en aktivitet, forberedelser til aftensmad, drink før maden, aftensmad, fodboldkamp eller anden sport, tidlig i seng… og så starter vi forfra. Jeg plejer at blive rastløs efter nogle dage, men nu er vi lige kommet så jeg må følge med flowet nogle dage endnu.

Under morgenkaffen fortæller Peter at han skal ind til Grenå og hente Sara på stationen ved frokosttid. ”Åh, jeg kan køre hvis det er”, siger jeg, glad for noget der kan bryde rutinen. ”Super, mange tak!”, siger Peter, ”bare det ikke er til besvær?” ”Jeg havde overvejet en tur derind i forvejen”, svarer jeg ”Vi kan køre om en halv time?”

På vejen ind til Grenå taler vi om Peters studier og hvor han gerne vil arbejde når han er færdig. Han spørger meget ind til det at bo i udlandet og siger han godt kunne tænke sig at bo et andet sted i en periode.

Der bliver stille en stund og så pludseligt ud af det blå, spørger Peter: ”Knalder du og min far?”. ”Hvad?”, får jeg fremstammet, ”Hvorfor spørger du om det?” ”Jeg kan se hvordan han er omkring dig”, svarer Peter, ”som en fucking liderlig hanhund, ligesom han plejer når han er utro”. Jeg griber muligheden for at vende samtalen væk fra mig selv, og spørger: ”Utro, er det noget der sker tit eller?” ”Tror altid han har gang i et eller andet, er vel derfor mor og far blev skilt”, siger Peter lidt beklemt. ”Men gør I?”, spørger han igen. ”Gør hvad”, siger jeg og spiller lidt dum. ”Knalder!”, svarer han of fortsætter: ”Jeg kan godt forstå at han gerne vil knalde dig, det ville jeg dog også fik jeg chancen, men hvorfor vil du have ham?” ”Jeg tror ikke tingene er helt som du tror”, får jeg fremstammet og heldigvis er vi nu nået frem til parkeringspladsen tæt på stationen i Grenå så jeg kan undgå at svare og få flere spørgsmål. Vi aftaler at mødes ved bilen igen kl. 13:00.

Jeg er noget rystet over konversationen vi lige har haft. Hvis Peter øjensynligt har fanget hvad der foregår, hvem har så ellers? Og sagde Peter lige, han ville knalde mig hvis han fik chancen? Den her ferie bliver mere og mere kompliceret…

Nuvel, jeg får kigget på det jeg skal, ordnet nogle småærinder og står klar ved bilen da Peter og Sara kommer slentrende hånd i hånd. Hun er en lille lyshåret, kurvet, køn pige i en lys sommerkjole. Hun ser ud til at være smaskforelsket i Peter. Han tårner sig op over hende, men alt i alt et kønt par. De sætter sig ind på bagsædet og småpjatter med hinanden meget af vejen. Jeg er glad for at kunne sidde og tænke lidt for mig selv.

På et tidspunkt da jeg kaster et blik i bakspejlet, kan jeg se at de sidder og tungekysser. Jeg bliver lidt flov over at se det og kigger væk, men bliver draget tilbage til skuespillet. Nu kysser og bider Peter hende på halsen og krammer hendes bryst… imens hans øjne møder mine i bakspejlet. Han bliver ved med at kigge mig i øjnene imens han strækker sin tunge ud og slikker hende op langs med halsen. Fuck det tænder mig… og jeg kan ikke lade være med fortsat at kaste blikke i bakspejlet. Heldigvis får Sara stoppet løjerne før det kommer videre og vi kommer tilbage til sommerhuset uden at jeg kører af vejen!

Jeg kan se Anders fortsat er i gang med træer og andre opgaver sammen med farfar, så jeg tager en hurtig håndmad, skifter tøj og går ned på stranden.

Det blæser lidt i dag så jeg finder en af de helt små gryder i klitterne, lidt højere op og med udsigt ned over de andre gryder og stranden. Der er ikke så mange mennesker i dag. Jeg får lagt mig til rette, starter min lydbog forsøger at slappe af. Peter og Sara kommer gående forbi, hilser og lægger sig i gryden lige nedenfor min. Jeg kan se dem når jeg ligger ned men jeg tror de er nødt til at sidde op for at se mig.

Sara lægger sig ned på maven og beder Peter smøre hende ind med solcreme på ryggen. Peter går omhyggeligt til opgaven, lader sine stærke hænder massere langs med hendes ryg, ned på hendes fyldige lår, lægge og op igen. Jeg nyder at se hans muskler på arme og bryst bevæge sig imens han smører hende ind. Kan være han bemærker mit blik for han kigger op på mig og smiler imens han masserer hendes baller og ned mellem hendes lår. Jeg ved ikke hvad slags spil han har gang i, men jeg kan mærke det begynder at krible i min fisse. Jeg kunne godt tænke mig at blive masseret på den der måde. Frustreret vender jeg mig om på maven, fokuserer på min lydbog og falder lidt i en døsig søvn.

Vågner op, vender mig om og sætter mig op med armene om mine knæ. Kan se Peter og Sara ligger tæt med armene om hinanden og kysser. Peter trækker en sarong over dem og det ser ud til de tager deres badebukser af. Peter lægger sig mellem Saras ben, fortsat under sarongen. Der begynder nogle umiskendelige bevægelser, de ligger altså der og knalder…

Jeg kigger fascineret på det, føler mig lidt som en voyeur, men kan simpelthen ikke lade være med at kigge. Kan mærke mit underliv reagere igen, tænker på hvor dejligt det ville være at mærke en stor, stiv pik i min fisse lige nu. Man bliver bare så liderlig af sol, strand og sommer… og åbenlyst unge mænd… Min hånd søger sig indenfor mine bikinitrusser og finder min klit. Min fisse er nu helt våd og jeg er voldsomt liderlig. Jeg lader et par fingre glide ind i min fisse og knepper mig selv, nyder at mærke min lyst.

Efter et stykke tid, rejser Peter sig på strakte arme og bevæger sig hurtigere. Han løfter hovedet og møder mit blik, fastholder det og støder endnu hurtigere. Min klit er stenhård og jeg kan mærke min orgasme er tæt på. Jeg kan se liderligheden i hans øjne og jeg ser ham fortsat i øjnene da han kommer med et højt støn. Det får mine bølger at starte, jeg kan mærke min fisse stramme om mine fingre og jeg kommer hårdt imens jeg prøver at undertrykke et skrig.

Jeg smider mig ned på håndklædet igen, gemmer ansigtet i mine hænder og er bare så enormt flov… Seriøst, er jeg lige kommet imens jeg har kigget på en ung mand have sex med sin kæreste? Hvad fanden har jeg gang i?... Får sundet mig lidt og samler så mine ting sammen. Kan se Peter og Sara er gået i vandet så jeg går tilbage til huset.

Tager et langt koldt brusebad for at samle mine tanker. Jeg ved ikke helt hvor jeg skal gøre af mig selv. Det er tydeligt at jeg ikke kan modstå Erik og simpelthen bliver svag i knæene hver gang jeg ser ham… eller svag i knæene… godt og gammeldags liderlig er mere korrekt. Utroskaben er jo skidt i sig selv men at han desuden er min svoger, gør det endnu værre. Jeg havde håbet at sommerhuslivet vil sætte lidt fut i Anders, men han er ikke i mode. Han benytter i hvert tilfælde ikke de muligheder der er. Ikke at det retfærdiggør noget, men måske bidrager det til hvad der sker mellem Erik og mig. Og hvad så er det her nu med Peter? Det lader som han vil have mig fordi hans far får mig, er det en slags hævn? Uanset hvad er det da helt ud i skoven! Han er jo bare en ung mand. Det er jo mig der skal vide bedre…

Aften forløber dog uden problemer, jeg holder mig til de andre kvinder og sørger for at komme tidligt i seng. I morgen er det farfars fødselsdag og der kommer mange mennesker hertil og det bliver middag, dans, bål, sikkert nøgenbadning sidst på aften. Jeg må simpelthen holde mig langt væk fra Erik… og Peter… Jeg lover mig selv at holde min sti ren fra nu af, lige før jeg falder i en dyb søvn.





Erotiske noveller skrevet af  Expat12

Historien er rettet af Expat12


Del 
12


Påskønnelse
Her kan du, også Anonyme læsere, give en lille ting til forfatteren af historien, for at vise din påskønnelse.

(16)
(3)
(0)

Læst af bruger

Stemme og kommentar

5 * = Virkelig god historie
4 * = God historie
3 * = Ok historie
2 * = Under middel historie
1 * = Dårlig historie



For at kunne stemme, skal du oprette dig som bruger.

Expat12(k) 29-07-2025 21:05
Tusinde tak 🙏 for alle søde kommentarer. Dejligt at høre det man skriver fanger.
Kommer nok ikke en del 3 fra Sommerhuset men det er ikke umuligt at Anna og Erik mødes igen et andet sted.
Responsen giver også blod på tanden så der kommer helt sikkert flere historier af en eller anden slags.
Ha’ en dejlig sommer derude!




clsus(p) 29-07-2025 17:43
Dejlig historie godt fortalt ❤️


Legosine(p) 28-07-2025 22:55
Den fanger lynhurtigt. Den måde du kan blive ved med at holde historien i live på er berusende


Cep(M) 28-07-2025 22:38
Fuldt hus + bliver bedre og bedre 💪🏻💪🏻💪🏻💪🏻💪🏻


heldige mig(m) 28-07-2025 19:26
en rigtig dejlig og godt skrevet novelle , som at være tilskuer


amalfi(m) 28-07-2025 18:23
Som børnene siger, når de får koldt saftevand på en varm sommerdag: meeeer!




Basse70(P) 28-07-2025 16:06
dejlig fræk historie
Lækkert med en liderlig kvinde


Herren Aalborg(M) 28-07-2025 16:01
Dejligt med en kvinde der tør stå ved sin lyst og opfylde sine behov


Capt.Jack(M) 28-07-2025 15:29
Wauw. 👍


SensualQ(K) 28-07-2025 13:01
Endnu en gang kan jeg kun gentage mig selv: Hvor skriver du dog skønt, levende og frækt 😉😉
Jeg nyder virkelig meget at læse dine noveller


Mattcopenhagen(m) 28-07-2025 12:13
Fuck altså hvor kan du skrive, så det sitrer i kroppen. Tak. ♥️😏




VoksenSlik(m) 28-07-2025 07:36
Sikke et dejligt sommerhus


Fernand(M) 15-07-2025 01:15
Lækker fortælling.


lektoren(m) 12-07-2025 16:57
Glæder mig til fortsættelsen


Stockholm(M) 08-07-2025 17:09
Læst igen.
Love it


trimmetpar(m) 06-07-2025 15:54
Tak for en vildt lækker historie 🏆. Du skriver fængslende og super erotisk 🥰. Man er fanget i historien og føler næsten man selv er med (I wish 😇).




petersvej(m) 22-06-2025 22:13
Spændende historie


nuser2006(k) 20-06-2025 09:10
Super fræk


Tiger1962(M) 20-06-2025 06:26
For katten da… - den sommerhus-tur og dit sultne våde underliv, går direkte ind og påvirker min puls. Der blev skabt STOR glæde her. Lever mig helt ind i situationen, da Eriks fingre sniger sig ind bag din trussekant.. - her kom der også dråber frem !
MERE TAK !


Stockholm(M) 19-06-2025 18:26
Hvor jeg bare elsker den fortælling.
Og den rejser spørgsmål.
Hvad sker der hvis et ægteskab / forhold har brist på intimitet, brist på erotik. Ja, brist på sex, sammensmeltende sex.

Anders er en nar, smiler.
Der er ikke noget er vigtigt at vise, at begære og vise kærlighed til sin partner.
Er det der ikke, hvis der ikke er intimitet. Jamen, så sker lige netop det her.
Havde Anders kneppet dig vildt og inderligt. Hvor ville Erik og Peter være.

Ubetydelige. De vil ikke kunne give dig noget, du ikke allerede får.

Du skriver bare fantastisk.
Du rør i liderligheden. Du rør i begæret. Rør du i kærligheden, nej egentlig ikke.
Begæret og liderligheden tager over, tager styrelsen af DIG.

Det er ikke bare sexet. Det det der bagved. Det er det psykiske der fascinerer mig.

NB:
Kom hjem, handlet til mid-sommer. Alt klart.
Måtte bare lige læse den her. Fanger mig.




Alenefar(M) 19-06-2025 05:54
Super fræk historie . Glæder mig til en varm sommer




Maximus16(M) 18-06-2025 13:21
Fræk og meget fin historie du har skrevet! Det er spændende at kvinden ikke kan lade være med at have sex med Erik, at hun overgiver sig så let - det vidner om kødets lyst, for det er jo ikke kærlighed 🔥
Helt klart 5 store ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️


SWaddict(M) 18-06-2025 10:38
Fræk fræk historie. Det fik varmen til at brede sig og pladsen blev trang i shortsene 💖🙈😜


GentleSir2023(M) 18-06-2025 10:28
Skøn fræk fortsættelse på historien om svoger. Den udvikler sig så spændende og frækt…
Jeg vil bare have mere.
Så godt skrevet🤗😅😅🔥🔥




     

Her ses læsernes bedømmelse af historien
Antal stemmer22
Gennemsnits stemmer5
Antal visninger9495
Udgivet den28-07-2025 00:01:01